Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh salonu Zdena
07. 10. 2007, 10.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polášek JanAK Hranice30.27 1983  1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk31.41 1961   1   
3Axmann DavidSKSV32.39 1989 1     
4Urban RostislavSKI Team Šumperk32.53 1973  2    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina33.31 1966   2   
6Berka JiříŠumperk33.36 1981  3    
7Zika JosefZábřeh33.52 1971  4    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.12 1958   3   
9Kašpar TomášSKI Klub Šumperk35.06 1973  5    
10Čmakal FrantišekBludov36.32 1977  6    
11Basler JanBludov36.32 1970  7    
12Brokeš RostislavSK Rampušák36.36 1962   4   
13Fajta PavelCSC Šumperk36.43 1957    1  
14Hejtmánek JiříHS Jeseníky36.46 1969  8    
15Vysoudil OldřichTJ Šumperk36.58 1961   5   
16Sporek MiroslavFagus37.11 1954    2  
17Hýbl JaroslavSKSU37.45 1993 2     
18Drážný LadislavSK Pašerák Písařov37.49 1959   6   
19Kukula MarcelVíno Karabina37.50 1973  9    
20Genčur RomanKVS Šumperk OB38.18 1987  10    
21Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda39.34 1981  11    
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk39.58 1968  12    
23Šincl JosefOrel Rovensko40.01 1992 3     
24Hloušková MarcelaSalón Zdena40.07 1974  1    
25Málek JiříSalón Zdena40.22 1982  13    
26Kubrová DagmarHvězda Pardubice40.34 1963   1   
27Novák JosefČervená Voda40.48 1959   7   
28Pečenka LiborKHB Radegast41.18 1961   8   
29Hamala MiloslavLibina41.21 1965   9   
30Březina ZdeněkSalix41.36 1961   10   
31Batěk MiroslavKocour z Rabštejna41.39 1954    3  
32Kocman TomášEngusia 24742.08 1961   11   
33Macháček JiříVíno Karabina42.10 1953    4  
34Kechrt TomášPolách & syn Šumperk42.30 1981  14    
35Křivohlávek PavelNový Malín42.37 1970  15    
36Komárek JaromírKVS Šumperk OB42.59 1949    5  
37Bielčík JindřichLichkov43.19 1940     1 
38Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk43.33 1991 1     
39Smolicha JosefNový Malín43.34 1956    6  
40Březina VladimírSeverka Šumperk43.49 1958   12   
41Březinová MarieSeverka Šumperk45.26 1991 2     
42Koutný VojtěchPřerov46.43 1958   13   
43Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh46.54 1936     2 
44Šincl JosefOrel Rovensko46.59 1967   14   
45Komárková EvaHoral Šumperk47.10 1958   2   
46Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB47.15 1993 3     
47Lerch VladislavČD Olomouc47.38 1948    7  
48Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.23 1963   3   
49Hurytová MarieTrisk Olomouc54.54 1967   4   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice58.36 1936     3 
51Vysloužilová KamilaHostice79.46 1987  2