Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
14. 10. 2007, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk29.41 1973  1    
2Vošický PavelSK DAMA sport30.38 1975  2    
3Zika JosefZábřeh30.46 1971  3    
4Knápek LubomírMoravolen Šumperk30.50 1959   1   
5Kechrt TomášPolách & syn Šumperk30.56 1981  4    
6Kašpar TomášSKI Klub Šumperk31.12 1973  5    
7Hnilica PřemekKVS Šumperk OB31.19 1991 1     
8Hýbl JaroslavSKSU32.51 1993 2     
9Drážný LadislavSK Pašerák Písařov33.08 1959   2   
10Strachota JaroslavSeverka Šumperk33.10 1956    1  
11Kukula MarcelVíno Karabina33.42 1973  6    
12Sporek MiroslavFagus34.08 1954    2  
13Hejtmánek JiříHS Jeseníky34.14 1969  7    
14Basler JanBludov34.22 1970  8    
15Kostecký JanŠumperk34.41 1991 3     
16Klučka ZdeněkŠumperk34.45 1976  9    
17Pur VáclavŠumperk35.37 1955    3  
18Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.56 1968  10    
19Lacina LukášKVS Šumperk36.27 1993 4     
20Lacina JakubKVS Šumperk36.58 1993 5     
21Hloušková MarcelaSalón Zdena37.02 1974  1    
22Felkl LuděkSalon Zdena37.16 1960   3   
23Komárek JaromírKVS Šumperk OB37.20 1949    4  
24Kukula ZdeněkVíno Karabina37.34 1950    5  
25Macháček JiříVíno Karabina38.01 1953    6  
26Křivohlávek PavelNový Malín39.07 1970  11    
27Batěk MiroslavKocour z Rabštejna39.12 1954    7  
28Stejskal AntonínVíno Karabina39.42 1949    8  
29Bielčík JindřichLichkov39.46 1940     1 
30Smolicha JosefNový Malín39.49 1956    9  
31Hecl MilošNový Malín39.58 1976  12    
32Březina VladimírSeverka Šumperk40.00 1958   4   
33Březina ZdeněkSalix40.02 1961   5   
34Hroch StanislavZábřeh40.08 1956    10  
35Březinová MarieSeverka Šumperk40.23 1991 1     
36Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk40.32 1989 2     
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk41.03 1953    11  
38Lerch VladislavČD Olomouc43.07 1948    12  
39Komárková EvaHoral Šumperk43.17 1958   1   
40Koutný VojtěchPřerov43.35 1958   6   
41Strachotová EvaSeverka Šumperk43.49 1960   2   
42Durchánek JanHrabenov44.00 1993 6     
43Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh44.02 1936     2 
44Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB44.30 1963   3   
45Metelková IvanaVrbno46.57 1961   4   
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena52.27 1958   5