Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Horokros
21. 10. 2007, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk61.48 1986  1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk61.55 1961   1   
3Procházka MarekŠumperk62.56 1974  2    
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina64.17 1966   2   
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB64.21 1958   3   
6Knápek LubomírMoravolen Šumperk66.16 1959   4   
7Kechrt TomášPolách & syn Šumperk66.47 1981  3    
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk66.55 1973  4    
9Zika JosefZábřeh67.05 1971  5    
10Kautz MichalSKI klub Šumperk68.43 1989 1     
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh68.52 1975  6    
12Fajta PavelCSC Šumperk70.28 1957    1  
13Hořava DavidGymnázium Šumperk70.45 1991 2     
14Hejtmánek JiříHS Jeseníky71.03 1969  7    
15Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.71.06 1967   5   
16Fišnar JiříKouty71.15 1976  8    
17Kukula MarcelVíno Karabina71.18 1973  9    
18Doležal MilanHoral Šumperk72.37 1972  10    
19Kostecký JanŠumperk73.47 1991 3     
20Pur VáclavŠumperk73.48 1955    2  
21Hýbl JaroslavSKSU73.55 1993 4     
22Heliks MichalHoral74.13 1979  11    
23Klučka ZdeněkŠumperk74.27 1976  12    
24Sporek MiroslavFagus75.02 1954    3  
25Drážný LadislavSK Pašerák Písařov75.45 1959   6   
26Hřebíčková HanaŠumperk76.01 1977  1    
27Schon JiříFry Sport Team76.14 1983  13    
28Kolín JiříZU Praha76.27 1978  14    
29Král LiborAZ Ekotherm Šumperk76.30 1968  15    
30Nesporý JanZábřeh76.39 1970  16    
31Berka JiříŠumperk77.26 1981  17    
32Ondra TomášNový malín78.29 1976  18    
33Hecl MilošNový Malín78.29 1976  19    
34Kolář MartinŠumperk78.54 1978  20    
35Felkl LuděkSalon Zdena80.37 1960   7   
36Batěk MiroslavKocour z Rabštejna80.38 1954    4  
37Pečenka LiborKHB Radegast80.39 1961   8   
38Opravil PavelVyšehoří81.09 1975  21    
39Hloušková MarcelaSalón Zdena81.23 1974  2    
40Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk81.59 1989 1     
41Jašek OndřejAtletika Zábřeh82.09 1977  22    
42Bielčík JindřichLichkov82.30 1940     1 
43Macháček JiříVíno Karabina82.30 1953    5  
44Smolicha JosefNový Malín82.33 1956    6  
45Křivohlávek PavelNový Malín83.11 1970  23    
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh83.48 1942     2 
47Brandejský TomášAtletika Šumperk84.15 1991 5     
48Stejskal AntonínVíno Karabina84.45 1949    7  
49Churavý MiroslavHoral Šumperk84.48 1959   9   
50Březina ZdeněkSalix85.59 1961   10   
51Kašpar JiříOrrero Tři Dvory86.04 1953    8  
52Březina VladimírSeverka Šumperk86.29 1958   11   
53Hroch StanislavZábřeh88.19 1956    9  
54Tomíšek JindřichHanácká kyselka88.54 1939     3 
55Lerch VladislavČD Olomouc90.31 1948    10  
56Komárková EvaHoral Šumperk91.13 1958   1   
57Kašparová JarmilaGymnmázium Šumperk91.38 1992 2     
58Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh91.44 1936     4 
59Tovaryšová HanaSK Přerov91.54 1961   2   
60Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB92.03 1963   3   
61Fišnar JiříKouty94.14 1950    11  
62Březinová MarieSeverka Šumperk97.26 1991 3     
63Lípa FrantišekHoral Šumperk108.40 1949    12  
64Brandejský MilanTJ Šumperk117.22 1965   12   
65Kubičková Eliška AnnaSK Kotlářka Praha118.40 1966   4