Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2008
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Kros gymnázia
02. 04. 2008, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB24.18 1979  1    
2Hnilica PřemekMagnus Orienteering24.31 1991 1     
3Procházka MarekŠumperk25.00 1974  2    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk25.44 1973  3    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina25.59 1966   1   
6Hořava DavidGymnázium Šumperk26.04 1991 2     
7Bielčik PetrLichkov26.07 1971  4    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.26 1975  5    
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB26.33 1958    1  
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn26.46 1977  6    
11Mazák LukášSokol Hrabenov26.57 1986  7    
12Opletal JaroslavSeverka Šumperk27.00 1990 3     
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.01 1959   2   
14Žanda AdamGymnázium Šumperk27.03 1991 4     
15Krejčí StanislavASPV Těchonín27.04 1963   3   
16Osman ValidGymnázium Šumperk27.22 1990 5     
17Kostecký JanŠumperk27.35 1991 6     
18Jokl Tomᚊumperk28.04 1982  8    
19Kubíček MiroslavAtletika Šumperk28.09 1990 7     
20Fajta PavelCSC Šumperk28.10 1957    2  
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.28.11 1967   4   
22Ostřanský JosefSeverka Šumperk28.16 1990 8     
23Coufal RadekSeverka Šumperk28.17 1990 9     
24Hejl JanProsport Šumperk28.20 1953    3  
25Drážný LadislavSK Pašerák Písařov28.23 1959   5   
26Basler JanBludov28.31 1970  9    
27Sporek MiroslavFagus28.40 1954    4  
28Vozda VojtěchMagnus Orienteering28.55 1990 10     
29Růžička KarelČeská Ves29.10 1956    5  
30Hubáček PavelSporton Šumpek29.25 1976  10    
31Dostál JiříBC Morava29.43 1964   6   
32Ostřanský FilipSeverka Šumperk29.53 1992 11     
33Hamala MiloslavLibina30.00 1965   7   
34Mádr JiříSK TC Sport Desná30.19 1991 12     
35Šalplachta JindřichFenix Jeseník30.45 1947     1 
36Jirásková HanaIscarex Česká Třebová31.30 1989  1    
37Macháček JiříVíno Karabina31.33 1953    6  
38Možný StanislavŠumperk31.43 1977  11    
39Komárek JaromírKVS Šumperk OB31.48 1949    7  
40Vozdová KláraMagnus Orienteering32.48 1989  2    
41Březinová MarieSeverka Šumperk32.48 1991 1     
42Stejskal AntonínVíno Karabina33.10 1949    8  
43Jirásková EvaIscarex Česká Třebová33.17 1964   1   
44Vozda JiříKVS Šumperk OB33.36 1961   8   
45Batěk MiroslavHrabišín33.58 1954    9  
46Březina VladimírSeverka Šumperk33.59 1958    10  
47Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk34.00 1989  3    
48Bielčík JindřichLichkov34.00 1940     2 
49Brandejská MonikaAtletika Šumperk34.26 1991 2     
50Brandejská ŠárkaTJ Šumperk34.26 1989  4    
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB34.28 1963   9   
52Křivohlávek PavelNový Malín35.08 1970  12    
53Lerch VladislavČD Olomouc35.48 1948     3 
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.52 1942     4 
55Kašpar JiříOrrero Tři Dvory36.59 1953    11  
56Divišová AliceŠumperk37.49 1971   2   
57Brandejský MilanTJ Šumperk37.58 1965   10   
58Kašparová JarmilaGymnmázium Šumperk38.14 1992 3     
59Rešová KateřinaAtletika Šumperk38.15 1990 4     
60Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk38.54 1953    12  
61Komárková EvaHoral Šumperk38.55 1958   3   
62Krňávková EvaTrisk Olomouc39.01 1975  5    
63Ženčáková MarieSalón Zdena40.41 1968   4