Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2008
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
10. 09. 2008, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Doležel OndřejSkiOB Šternberk18.00 1992 1     
2Procházka MarekŠumperk18.22 1974  1    
3Hnilica PřemekMagnus Orienteering18.24 1991 2     
4Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk18.32 1986  2    
5Halama JakubKVS Šumperk OB18.37 1979  3    
6Chytil DavidVSK Brno18.46 1987  4    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk18.50 1973  5    
8Hořava DavidGymnázium Šumperk19.06 1991 3     
9Švub OndřejAtletika Šumperk19.14 1991 4     
10Fochler PetrMK Pohoda19.15 1991 5     
11Zbránek RomanMagnus orienteering19.21 1988  6    
12Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19.26 1977  7    
13Zika JosefZábřeh19.31 1971  8    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh19.34 1975  9    
15Veselský MartinAO Nové Město na Moravě19.35 1969  10    
16Weinlich MaxmiliánVíno Karabina19.40 1966   1   
17Hýbl JaroslavSKSU20.13 1993 6     
18Kodl JanISRT20.14 1993 7     
19Dostál JiříBC Morava20.15 1964   2   
20Vozda VojtěchMagnus Orienteering20.16 1990 8     
21Kunčar JakubPSK Šumperk20.37 1975  11    
22Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.46 1958    1  
23Basler JanBludov20.57 1970  12    
24Skýva PetrSkiOB Šternberk21.05 1965   3   
25Strečko MarekMagnus Orienteering21.05 1991 9     
26Havlas PetrŠumperk21.08 1980  13    
27Březina VojtěchSeverka Šumperk21.20 1986  14    
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk21.28 1967   4   
29Hubáček PavelSporton Šumpek21.36 1976  15    
30Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.21.46 1967   5   
31Sporek MiroslavFagus21.54 1954    2  
32Hlásný JiříSport Trefa Šumperk21.59 1958    3  
33Kostecký JanŠumperk22.03 1991 10     
34Langmann OndřejŠumperk22.07 1973  16    
35Adamíková Eliška22.27 1986  1    
36Šalplachta JindřichFenix Jeseník22.34 1947     1 
37Hřebíčková HanaŠumperk22.34 1977  2    
38Drážný LadislavSK Pašerák Písařov22.38 1959   6   
39Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda23.17 1981  17    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk23.22 1968   7   
41Kukula MarcelVíno Karabina23.25 1973  18    
42Horvát PetrSeverka Šumperk23.37 1994 11     
43Kolářová KateřinaSKI Klub Šumperk23.38 1984  3    
44Koblížek FilipŠumperk24.10 1981  19    
45Možný StanislavŠumperk24.13 1977  20    
46Pečenka LiborKHB Radegast24.14 1961   8   
47Fochler Petr24.27 1965   9   
48Smolicha JosefNový Malín24.53 1956    4  
49Březinová MarieSeverka Šumperk24.54 1991 1     
50Vozda JiříKVS Šumperk OB25.02 1961   10   
51Křivohlávek PavelNový Malín25.07 1970  21    
52Stejskal AntonínVíno Karabina25.11 1949    5  
53Březina ZdeněkSalix Chromeč25.20 1961   11   
54Macháček JiříVíno Karabina25.40 1953    6  
55Březina VladimírSeverka Šumperk25.44 1958    7  
56Bořánková KristýnaAK Šternberk25.54 1970   1   
57Krňávková EvaTrisk Olomouc26.10 1975  4    
58Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.10 1942     2 
59Hroch StanislavZábřeh26.29 1956    8  
60Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství26.34 1939     3 
61Divišová AliceŠumperk28.21 1971   2   
62Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB29.41 1994 2     
63Janů HanaKVS Šumperk OB29.41 1993 3     
64Vozdová AnetaKVS Šumperk OB29.41 1993 4     
65Hejl JanProsport Šumperk31.26 1953    9  
66Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk33.11 1953    10  
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena33.11 1958   3   
68Felklová JarmilaSalón Zdena34.08 1960   4