Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2008
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
01. 10. 2008, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kreisinger JanAK Kroměříž17812 1984  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB16500 1979  2    
3Axmann DavidSKSV16100 1989  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk15930 1982  4    
5Kautz MichalSKI klub Šumperk15808 1989  5    
6Ondrášek Pavel15282 1991 1     
7Zika JosefZábřeh15214 1971  6    
8Krejčí StanislavASPV Těchonín15205 1963   1   
9Dostál JiříBC Morava14852 1964   2   
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk14680 1959   3   
11Mazák LukášSokol Hrabenov14452 1986  7    
12Macháček Zdeněk14446 1992 2     
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.14437 1967   4   
14Hýbl JaroslavSKSU14177 1993 3     
15Adamíková Eliška14044 1986  1    
16Drážný LadislavSK Pašerák Písařov13862 1959   5   
17Hejl JanProsport Šumperk13800 1953    1  
18Kyjanka DušanLitovel13756 1957    2  
19Kukula MarcelVíno Karabina13570 1973  8    
20Hloušková MarcelaSKP Šumperk13560 1974  2    
21Kodl JanISRT13530 1993 4     
22Nesporý JanZábřeh13514 1970  9    
23Hřebíčková HanaŠumperk13252 1977  3    
24Vysoudil OldřichTJ Šumperk13055 1961   6   
25Král LiborAZ Ekotherm Šumperk12990 1968   7   
26Smolicha JosefNový Malín12874 1956    3  
27Hecl MilošNový Malín12874 1976  10    
28Miča PetrSDH Bratrušov12868 1979  11    
29Březina ZdeněkSalix Chromeč12515 1961   8   
30Stejskal AntonínVíno Karabina12452 1949    4  
31Vozda JiříKVS Šumperk OB12431 1961   9   
32Křivohlávek PavelNový Malín12350 1970  12    
33Březina VladimírSeverka Šumperk12310 1958    5  
34Macháček JiříVíno Karabina12220 1953    6  
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh12014 1942     1 
36Březinová MarieSeverka Šumperk11948 1991 1     
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk11820 1953    7  
38Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství11455 1939     2 
39Březina JiříSK Přerov11160 1939     3 
40Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB10690 1993 2     
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena9625 1958   1