Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2008
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
12. 10. 2008, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk30.02 1974  1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk30.15 1973  2    
3Holý JakubPraha30.38 1978  3    
4Hnilica PřemekMagnus Orienteering30.51 1991 1     
5Zika JosefZábřeh31.00 1971  4    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31.12 1977  5    
7Hýbl JaroslavSKSU31.35 1993 2     
8Krejčí StanislavASPV Těchonín31.50 1963   1   
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.57 1959   2   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.24 1958    1  
11Basler JanBludov32.33 1970  6    
12Havlas PetrŠumperk32.37 1980  7    
13Fajta PavelCSC Šumperk33.00 1957    2  
14Dostál JiříBC Morava33.13 1964   3   
15Kechrt TomášPolách & syn Šumperk33.23 1981  8    
16Kostecký JanŠumperk33.25 1991 3     
17Strachota JaroslavSeverka Šumperk34.04 1956    3  
18Hejl JanProsport Šumperk34.14 1953    4  
19Hloušková MarcelaSKP Šumperk34.41 1974  1    
20Adamíková Eliška35.03 1986  2    
21Drážný LadislavSK Pašerák Písařov35.03 1959   4   
22Kukula MarcelVíno Karabina35.45 1973  9    
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník35.46 1947     1 
24Strachota MichalSeverka Šumperk35.58 1983  10    
25Felkl LuděkDekhome Cannondale36.07 1960   5   
26Miča PetrSDH Bratrušov36.29 1979  11    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk36.44 1968   6   
28Křivohlávek TomášNový Malín37.17 1995 4     
29Komárek JaromírKVS Šumperk OB37.55 1949    5  
30Zavičák JanBratrušov37.59 1980  12    
31Křivohlávek PavelNový Malín38.08 1970  13    
32Vozdová KláraMagnus Orienteering38.11 1989  3    
33Smolicha JosefNový Malín38.15 1956    6  
34Reš RadimŠumperk38.20 1987  14    
35Hecl MilošNový Malín39.04 1976  15    
36Plhal DavidŠPVS Šumperk39.15 1975  16    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.29 1942     2 
38Březina VladimírSeverka Šumperk40.00 1958    7  
39Březina ZdeněkSalix Chromeč40.03 1961   7   
40Macháček JiříVíno Karabina40.33 1953    8  
41Reš RichardKateřinice40.53 1961   8   
42Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství41.56 1939     3 
43Březinová MarieSeverka Šumperk41.58 1991 1     
44Stejskal AntonínVíno Karabina42.18 1949    9  
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk42.25 1953    10  
46Koutný VojtěchPřerov42.34 1958    11  
47Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh42.41 1936     4 
48Komárková EvaHoral Šumperk43.30 1958   1   
49Rešová KateřinaAtletika Šumperk43.57 1990 2     
50Vozdová AnetaKVS Šumperk OB47.28 1993 3     
51Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB47.58 1994 4     
52Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.51 1958   2   
53Felklová JarmilaSalón Zdena57.02 1960   3