Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Běh AC
15. 04. 2009, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk24.06 1974  1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava25.09 1986  2    
3Švub OndřejAtletika Šumperk25.40 1991 1     
4Urban RostislavSKI Team Šumperk26.05 1973  3    
5Zika JosefAtletika Zábřeh26.21 1971  4    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB26.25 1958    1  
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.26 1975  5    
8Krátký FrantišekJiskra Králíky26.30 1943     1 
9Žanda AdamGymnázium Šumperk26.37 1991 2     
10Sikora OndřejAtletika Zábřeh26.49 1977  6    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn27.12 1977  7    
12Krejčí StanislavASPV Těchonín27.28 1963   1   
13Fišer MartinGymnázium Zábřeh27.51 1992 3     
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.53 1959    2  
15Berka JiříŠumperk28.08 1981  8    
16Fajta PavelCSC Šumperk28.28 1957    3  
17Dostál JiříBC Morava28.40 1964   2   
18Basler JanBludov28.46 1970  9    
19Hloušková MarcelaSKP Šumperk29.05 1974   1   
20Horvát PetrSeverka Šumperk29.24 1994 4     
21Král LiborAZ Ekotherm Šumperk29.57 1968   3   
22Růžička KarelČeská Ves30.02 1956    4  
23Felkl LuděkStudio 200130.06 1960   4   
24Šalplachta JindřichFenix Jeseník30.07 1947     2 
25Nesporý JanSK Nadoraz30.12 1970  10    
26Brandejský TomášAtletika Šumperk30.19 1991 5     
27Smolicha JosefNový Malín30.27 1956    5  
28Hecl MilošNový Malín30.38 1976  11    
29Veselý MartinŠumperk30.41 1991 6     
30Křivohlávek TomášNový Malín30.59 1995 7     
31Miča PetrSDH Bratrušov31.18 1979  12    
32Hromek VlastimilOramont Šumperk31.59 1992 8     
33Plhal DavidŠPVS Šumperk32.03 1975  13    
34Jokl Tomᚊumperk32.19 1982  14    
35Březinová MarieSeverka Šumperk32.22 1991 1     
36Plhal PetrŠumperk33.39 1974  15    
37Vozda JiříKVS Šumperk OB34.04 1961   5   
38Březina VladimírSeverka Šumperk34.08 1958    6  
39Březina ZdeněkSalix Chromeč34.10 1961   6   
40Krobotová PetraSlezská univerzita Opava34.36 1988  1    
41Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.35.14 1965   7   
42Křivohlávek PavelNový Malín35.25 1970  16    
43Bielčík JindřichLichkov35.39 1940     3 
44Macháček JiříVíno Karabina36.12 1953    7  
45Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh36.24 1936     4 
46Brandejská MonikaAtletika Šumperk36.36 1991 2     
47Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství36.37 1939     5 
48Komárková EvaHoral Šumperk36.44 1958   2   
49Vozdová AnetaKVS Šumperk OB38.36 1993 3     
50Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB38.36 1994 4     
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.41 1942     6 
52Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk39.32 1991 5     
53Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB41.29 1972   3   
54Haltmarová DenisaYábřeh42.30 1993 6     
55Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB43.30 1993 7     
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena46.26 1958   4   
57Felklová JarmilaSalón Zdena47.06 1960   5