Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Jarní kros Písařova
06. 05. 2009, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk40.07 1974  1    
2Ševčík PavelZombie Opava42.11 1961   1   
3Hýbl JaroslavSKSU42.20 1993 1     
4Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.40 1975  2    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB42.50 1958    1  
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina43.43 1966   2   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn43.43 1977  3    
8Fišer MartinGymnázium Zábřeh44.33 1992 2     
9Dostál JiříBC Morava45.16 1964   3   
10Drážný LadislavSK Pašerák Písařov45.21 1959    2  
11Berka JiříŠumperk45.46 1981  4    
12Horvát PetrSeverka Šumperk45.47 1994 3     
13Sporek MiroslavFagus46.56 1954    3  
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník48.49 1947     1 
15Král LiborAZ Ekotherm Šumperk49.22 1968   4   
16Vysoudil OldřichTJ Šumperk49.29 1961   5   
17Plhal DavidŠPVS Šumperk50.47 1975  5    
18Vozda JiříKVS Šumperk OB52.04 1961   6   
19Březinová MarieSeverka Šumperk52.24 1991 1     
20Březina ZdeněkSalix Chromeč52.29 1961   7   
21Vozdová KláraMagnus Orienteering53.52 1989  1    
22Hromek VlastimilOramont Šumperk54.22 1992 4     
23Březina VladimírSeverka Šumperk54.31 1958    4  
24Krobotová PetraSlezská univerzita Opava54.32 1988  2    
25Krumer MiroslavOstrov54.35 1949     2 
26Novák JosefČervená Voda55.30 1959    5  
27Osman ValidGymnázium Šumperk56.54 1990  6    
28Komárková EvaHoral Šumperk59.58 1958   1   
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh60.14 1942     3 
30Vozdová AnetaKVS Šumperk OB63.08 1993 2     
31Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB63.08 1994 3