Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Na Baštu
20. 05. 2009, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk30.26 1974  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB30.51 1979  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk31.01 1961   1   
4Zapalač MartinX-air Ostrava31.25 1986  3    
5Král VáclavSeverka Šumperk32.11 1982  4    
6Žanda AdamGymnázium Šumperk32.36 1991 1     
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.42 1958    1  
8Fišer MartinGymnázium Zábřeh32.56 1992 2     
9Zika JosefAtletika Zábřeh33.10 1971  5    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.15 1975  6    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk33.42 1973  7    
12Berka JiříŠumperk33.58 1981  8    
13Ondrášek Pavel34.09 1991 3     
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina34.23 1966   2   
15Kodl JanISRT34.27 1993 4     
16Horvát PetrSeverka Šumperk34.50 1994 5     
17Dostál JiříBC Morava35.20 1964   3   
18Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk35.33 1967   4   
19Drážný LadislavSK Pašerák Písařov35.35 1959    2  
20Brandejský TomášAtletika Šumperk35.49 1991 6     
21Macek JanLoko Zábřeh35.53 1980  9    
22Basler JanBludov35.57 1970  10    
23Kostecký JanŠumperk36.11 1991 7     
24Sporek MiroslavFagus36.13 1954    3  
25Hubáček PavelSporton Šumpek36.25 1976  11    
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.36.47 1967   5   
27Hejl JanProsport Šumperk36.56 1953    4  
28Šalplachta JindřichFenix Jeseník37.02 1947     1 
29Hloušková MarcelaSKP Šumperk37.20 1974   1   
30Felkl LuděkStudio 200137.36 1960   6   
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk37.42 1968   7   
32Vysoudil OldřichTJ Šumperk39.39 1961   8   
33Miča PetrSDH Bratrušov39.45 1979  12    
34Hromek VlastimilOramont Šumperk40.12 1992 8     
35Pečenka LiborKHB Radegast41.10 1961   9   
36Krumer MiroslavOstrov41.12 1949     2 
37Březina ZdeněkSalix Chromeč41.31 1961   10   
38Smolicha JosefNový Malín41.32 1956    5  
39Březinová MarieSeverka Šumperk41.50 1991 1     
40Vozda JiříKVS Šumperk OB42.06 1961   11   
41Jokl Tomᚊumperk42.18 1982  13    
42Březina VladimírSeverka Šumperk42.31 1958    6  
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.04 1942     3 
44Vozdová KláraMagnus Orienteering43.11 1989  1    
45Churavý MiroslavHoral Šumperk44.27 1959    7  
46Divišová AliceŠumperk44.48 1971   2   
47Vařeka PavelLitovel45.42 1975  14    
48Rešová KateřinaAtletika Šumperk46.22 1990  2    
49Kašpar JiříŠumperk46.53 1953    8  
50Janů HanaKVS Šumperk OB49.37 1993 2     
51Vozdová AnetaKVS Šumperk OB49.37 1993 3     
52Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB52.18 1994 4     
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena59.35 1958   3