Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
09. 09. 2009, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Zbránek RomanMagnus orienteering18.01 1988  1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava18.03 1986  2    
3Procházka MarekŠumperk18.07 1974  3    
4Chytil DavidVSK Uni Brno18.12 1987  4    
5Hnilica PřemekMagnus Orienteering18.35 1991 1     
6Král VáclavSeverka Šumperk18.58 1982  5    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk19.17 1973  6    
8Berka JiříŠumperk19.25 1981  7    
9Fochler PetrMK Pohoda19.30 1991 2     
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19.38 1977  8    
11Žanda AdamGymnázium Šumperk19.45 1991 3     
12Kodl JanISRT19.47 1993 4     
13Vozda VojtěchMagnus Orienteering20.06 1990  9    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.06 1975  10    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.33 1958    1  
16Dostál JiříBC Morava20.37 1964   1   
17Skýva PetrSkiOB Šternberk20.50 1965   2   
18Horvát PetrSeverka Šumperk20.55 1994 5     
19Strečko MarekMagnus Orienteering20.57 1991 6     
20Hubáček PavelSporton Šumpek21.00 1976  11    
21Fátor JanMagnus orienteering21.05 1979  12    
22Smolicha DavidŠumperk21.17 1978  13    
23Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk21.24 1967   3   
24Valenta JiříŠumperk21.25 1986  14    
25Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.21.30 1967   4   
26Drážný LadislavSK Pašerák Písařov21.31 1959    2  
27Kostecký JanŠumperk21.57 1991 7     
28Basler JanBludov21.59 1970  15    
29Reš RadimŠumperk22.12 1987  16    
30Langmann OndřejŠumperk22.19 1973  17    
31Hejl JanProsport Šumperk22.20 1953    3  
32Havlas PetrŠumperk22.20 1980  18    
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk22.29 1968   5   
34Plhal DavidŠPVS Šumperk22.57 1975  19    
35Vysoudil OldřichTJ Šumperk23.02 1961   6   
36Miča PetrSDH Bratrušov23.04 1979  20    
37Novotný Tomᚊumperk23.29 1975  21    
38Přikryl ZdeněkSK Morava23.52 1981  22    
39Trojek KarelTristyle Šumperk24.02 1981  23    
40Vařeka PavelLitovel24.23 1975  24    
41Krumer MiroslavOstrov24.26 1949     1 
42Lisa OttoUničov24.35 1959    4  
43Smolicha TomášNový Malín24.38 1995 8     
44Smolicha JosefNový Malín24.40 1956    5  
45Bořánková KristýnaAK Šternberk24.42 1970   1   
46Březinová MarieSeverka Šumperk24.45 1991 1     
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB24.50 1963   7   
48Březina ZdeněkSalix Chromeč25.13 1961   8   
49Březina VladimírSeverka Šumperk25.16 1958    6  
50Vozdová KláraMagnus Orienteering25.27 1989  1    
51Brandejský TomášAtletika Šumperk26.00 1991 9     
52Brandejská MonikaAtletika Šumperk26.01 1991 2     
53Pečenka LiborKHB Radegast26.04 1961   9   
54Křivohlávek PavelNový Malín26.06 1970  25    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.23 1942     2 
56Kukulová MartinaCyklo Polách a syn26.42 1995 3     
57Kašpar JiříŠumperk27.48 1953    7  
58Krobotová PetraSlezská univerzita Opava27.49 1988  2    
59Horvátová HanaZábřeh27.55 1997 4     
60Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk28.06 1956    8  
61Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB29.24 1994 5     
62Macháček JiříVíno Karabina31.50 1953    9  
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.52 1958   2