Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Kaskády
30. 09. 2009, 17.00
Neumannnova.cz, Šumperk, nad Vyhlídkou
6500 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk28.13 1974  1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava28.41 1986  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk29.04 1982  3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB30.04 1979  4    
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.53 1975  5    
6Zika JosefAtletika Zábřeh30.57 1971  6    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk31.28 1973  7    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.55 1958    1  
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina32.17 1966   1   
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk32.23 1959    2  
11Dostál JiříBC Morava32.38 1964   2   
12Fajta PavelCSC Šumperk33.03 1957    3  
13Horvát PetrSeverka Šumperk33.07 1994 1     
14Hubáček PavelSporton Šumpek33.17 1976  8    
15Drážný LadislavSK Pašerák Písařov33.38 1959    4  
16Sporek MiroslavFagus33.59 1954    5  
17Mazák LukášSokol Hrabenov34.03 1986  9    
18Plhal DavidŠPVS Šumperk34.05 1975  10    
19Smolicha DavidŠumperk34.06 1978  11    
20Hloušková MarcelaSKP Šumperk34.07 1974   1   
21Kukula MarcelVíno Karabina34.29 1973  12    
22Nesporý JanSK Nadoraz34.39 1970  13    
23Basler JanBludov35.03 1970  14    
24Vysoudil OldřichTJ Šumperk36.05 1961   3   
25Hecl MilošNový Malín36.05 1976  15    
26Pur VáclavŠumperk36.09 1955    6  
27Hejl JanProsport Šumperk36.56 1953    7  
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk37.25 1968   4   
29Křivohlávek TomášNový Malín37.36 1995 2     
30Přikryl ZdeněkSK Morava38.10 1981  16    
31Vařeka PavelLitovel38.38 1975  17    
32Brandejský TomášAtletika Šumperk38.42 1991 3     
33Březina VladimírSeverka Šumperk38.48 1958    8  
34Krumer MiroslavOstrov38.50 1949     1 
35Prosser JanScorpions Gym39.23 1987  18    
36Tichý ViktorHoral Šumperk39.30 1971  19    
37Brandejská MonikaAtletika Šumperk39.36 1991 1     
38Pečenka LiborKHB Radegast39.37 1961   5   
39Smolicha JosefNový Malín39.37 1956    9  
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.54 1942     2 
41Březinová MarieSeverka Šumperk40.55 1991 2     
42Černý OndřejScorpions Gym41.22 1978  20    
43Divišová AliceŠumperk41.30 1971   2   
44Křivohlávek PavelNový Malín42.00 1970  21    
45Macháček JiříVíno Karabina46.40 1953    10  
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.06 1958   3