Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Horokros
18. 10. 2009, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk49.07 1974  1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava51.58 1986  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk52.45 1982  3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn53.02 1977  4    
5Zika JosefAtletika Zábřeh53.54 1971  5    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB54.07 1958    1  
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina54.19 1966   1   
8Chytil DavidVSK Uni Brno54.45 1987  6    
9Dvořák PavelFOSA Prostějov54.51 1982  7    
10Doležal MilanHoral Šumperk54.57 1972  8    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh55.04 1975  9    
12Dostál JiříBC Morava55.20 1964   2   
13Fajta PavelCSC Šumperk55.57 1957    2  
14Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh56.04 1972  10    
15Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.56.52 1967   3   
16Knápek LubomírMoravolen Šumperk58.08 1959    3  
17Hloušková MarcelaSKP Šumperk59.14 1974   1   
18Pur VáclavŠumperk59.21 1955    4  
19Drážný LadislavSK Pašerák Písařov59.41 1959    5  
20Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc60.06 1959    6  
21Kukula MarcelVíno Karabina60.37 1973  11    
22Václavík PavelVelum Zábřeh61.11 1978  12    
23Miča PetrSDH Bratrušov61.44 1979  13    
24Hecl MilošNový Malín61.54 1976  14    
25Hejl JanProsport Šumperk61.57 1953    7  
26Horvát PetrSeverka Šumperk62.27 1994 1     
27Jašek OndřejAtletika Zábřeh62.36 1977  15    
28Hromek VlastimilOramont Šumperk63.44 1992 2     
29Filipiová EvaTJ Šumperk63.52 1986  1    
30Dokoupil VítězslavKAS Olomouc63.55 1952    8  
31Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc65.21 1968   2   
32Koblížek FilipŠumperk65.23 1981  16    
33Smolicha JosefNový Malín65.25 1956    9  
34Kolín JiříZU Praha65.55 1978  17    
35Felkl LuděkStudio 200166.46 1960   4   
36Ondra TomášNový Malín67.07 1976  18    
37Březina VladimírSeverka Šumperk67.28 1958    10  
38Krumer MiroslavOstrov67.32 1949     1 
39Možný StanislavŠumperk69.33 1977  19    
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh69.45 1942     2 
41Klučka ZdeněkŠumperk70.45 1976  20    
42Brandejská MonikaAtletika Šumperk73.35 1991 1     
43Kašparová IvanaSeverka Šumperk73.35 1969   3   
44Stejskal AntonínVíno Karabina78.56 1949     3 
45Štýbnarová RadkaZábřeh79.55 1986  2    
46Lípa FrantišekHoral Šumperk81.55 1949     4