Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh AC
14. 04. 2010, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk18.21 1974  1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk18.29 1961   1   
3Halama JakubKVS Šumperk OB19.21 1979  2    
4Sikora OndřejAtletika Zábřeh19.43 1977  3    
5Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh19.45 1972  4    
6Fišer MartinGymnázium Zábřeh19.55 1992 1     
7Bielčik PetrLichkov19.57 1971  5    
8Horvát PetrZábřeh20.01 1994 2     
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.08 1975  6    
10Fochler PetrMK Pohoda20.18 1991  7    
11Krátký FrantišekJiskra Králíky20.21 1943     1 
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina20.25 1966   2   
13Zika JosefAtletika Zábřeh20.27 1971  8    
14Hnilica PřemekMagnus Orienteering20.29 1991  9    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.30 1958    1  
16Václavík PavelŠumperk21.03 1978  10    
17Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí21.05 1991  11    
18Kostecký JanŠumperk21.20 1991  12    
19Fajta PavelCSC Šumperk21.27 1957    2  
20Hejtmánek JiříHS Jeseníky21.29 1969   3   
21Basler JanBludov21.31 1970   4   
22Knápek LubomírMoravolen Šumperk21.36 1959    3  
23Šanovec JanPekárna Vašíček21.42 1978  13    
24Klimeš MichalHS Jeseníky21.54 1963   5   
25Sporek MiroslavFagus21.56 1954    4  
26Zita LiborZábřeh22.00 1973  14    
27Jašek OndřejAtletika Zábřeh22.08 1977  15    
28Smolicha DavidŠumperk22.14 1978  16    
29Kukula MarcelVíno Karabina22.17 1973  17    
30Dostál JiříBC Morava22.26 1964   6   
31Hecl MilošKVS Šumperk OB22.29 1976  18    
32Felkl LuděkStudio 200122.37 1960    5  
33Pur VáclavŠumperk23.00 1955    6  
34Nesporý JanSK Nadoraz23.21 1970   7   
35Nikodým Lukᚊumperk23.32 1980  19    
36Brokeš RostislavCK Rampušák24.05 1995 3     
37Drážný LadislavSK Pašerák Písařov24.16 1959    7  
38Vodička JanMK Radslavice24.18 1945     2 
39Kroul JosefAtletika Zábřeh24.33 1973  20    
40Smolicha JosefNový Malín24.49 1956    8  
41Miča PetrSDH Bratrušov24.53 1979  21    
42Smolicha TomášNový Malín25.06 1995 4     
43Březinová MarieSeverka Šumperk25.11 1991  1    
44Bláha JiříOknoPlast Šumperk25.20 1976  22    
45Krobotová PetraSlezská univerzita Opava25.21 1988  2    
46Březina VladimírSeverka Šumperk25.25 1958    9  
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB25.40 1963   8   
48Černý OndřejScorpions Gym Bludov27.01 1978  23    
49Bielčík JindřichLichkov27.26 1940     3 
50Kukulová MartinaCyklo Polách a syn27.50 1995 1     
51Březina ZdeněkSalix Chromeč27.53 1961   9   
52Mátlová PavlínaMagnus Orienteering28.18 1993 2     
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh29.34 1942     4 
54Macháček JiříVíno Karabina29.47 1953    10  
55Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB30.21 1994 3     
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena33.57 1958   1