Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh Markovicou
28. 04. 2010, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk33.23 1974  1    
2Král VáclavSeverka Šumperk34.52 1982  2    
3Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.18 1975  3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn36.57 1977  4    
5Kodl JanISRT37.11 1993 1     
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB37.33 1958    1  
7Zika JosefAtletika Zábřeh37.58 1971  5    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina38.05 1966   1   
9Kostecký JanŠumperk38.09 1991  6    
10Krmela PavelRychnov na Moravě38.13 1978  7    
11Hubáček PavelSporton Šumpek38.23 1976  8    
12Václavík PavelŠumperk39.16 1978  9    
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk39.28 1959    2  
14Horvát PetrZábřeh39.41 1994 2     
15Basler JanBludov39.43 1970   2   
16Šanovec JanPekárna Vašíček39.57 1978  10    
17Hecl MilošKVS Šumperk OB40.03 1976  11    
18Fajta PavelCSC Šumperk40.19 1957    3  
19Sporek MiroslavFagus40.55 1954    4  
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk40.59 1967   3   
21Křivohlávek TomášNový Malín41.04 1995 3     
22Smolicha DavidŠumperk41.09 1978  12    
23Kukula MarcelVíno Karabina41.12 1973  13    
24Nesporý JanSK Nadoraz42.49 1970   4   
25Felkl LuděkStudio 200142.55 1960    5  
26Genčur RomanTwo Boys Team43.02 1987  14    
27Dostál JiříBC Morava43.35 1964   5   
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk43.36 1968   6   
29Langmann OndřejLanez43.47 1973  15    
30Nikodým Lukᚊumperk43.51 1980  16    
31Drážný LadislavSK Pašerák Písařov44.06 1959    6  
32Hloušková MarcelaSKP Šumperk44.13 1974   1   
33Havlas PetrŠumperk46.14 1980  17    
34Smolicha JosefNový Malín46.29 1956    7  
35Krumer MiroslavOstrov47.01 1949     1 
36Paloncý PavelKVS Šumperk OB47.02 1963   7   
37Vařeka PavelOrrero47.18 1975  18    
38Bláha JiříOknoPlast Šumperk47.38 1976  19    
39Smolicha TomášNový Malín48.09 1995 4     
40Lisa OttoOrrero48.11 1959    8  
41Březina VladimírSeverka Šumperk48.24 1958    9  
42Batěk MiroslavHrabišín48.45 1954    10  
43Blaha MilanVyšehoří49.13 1977  20    
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh49.34 1942     2 
45Křivohlávek PavelNový Malín50.22 1970   8   
46Divišová AliceŠumperk50.50 1971   2   
47Kukulová MartinaCyklo Polách a syn53.55 1995 1     
48Macháček JiříVíno Karabina55.27 1953    11  
49Mátlová PavlínaMagnus Orienteering55.29 1993 2     
50Březina ZdeněkSalix Chromeč55.30 1961   9   
51Tonová ZdeňkaSalón Zdena60.37 1958   3   
52Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk60.37 1953    12