Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Jarní kros Písařova
05. 05. 2010, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk39.00 1974  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB41.44 1979  2    
3Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.47 1975  3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB43.01 1958    1  
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina43.18 1966   1   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn43.37 1977  4    
7Zika JosefAtletika Zábřeh43.45 1971  5    
8Hubáček PavelSporton Šumpek44.02 1976  6    
9Březina VojtěchTJ Bohutín44.27 1986  7    
10Kostecký JanŠumperk44.54 1991  8    
11Horvát PetrZábřeh45.15 1994 1     
12Šanovec JanPekárna Vašíček45.38 1978  9    
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.45.39 1967   2   
14Basler JanBludov45.55 1970   3   
15Václavík PavelŠumperk46.18 1978  10    
16Timko MartinTJ Šumperk46.46 1994 2     
17Berka JiříŠumperk46.47 1981  11    
18Dostál JiříBC Morava46.59 1964   4   
19Kukula MarcelVíno Karabina47.11 1973  12    
20Sporek MiroslavFagus47.35 1954    2  
21Smolicha DavidŠumperk47.53 1978  13    
22Pur VáclavŠumperk48.09 1955    3  
23Nesporý JanSK Nadoraz48.55 1970   5   
24Hnilica PřemekMagnus Orienteering49.33 1991  14    
25Felkl LuděkStudio 200150.03 1960    4  
26Smolicha JosefNový Malín50.07 1956    5  
27Nikodým Lukᚊumperk50.22 1980  15    
28Novotný Tomᚊumperk51.30 1975  16    
29Miča PetrSDH Bratrušov51.56 1979  17    
30Krumer MiroslavOstrov53.31 1949     1 
31Vařeka PavelOrrero53.49 1975  18    
32Smolicha TomášNový Malín53.53 1995 3     
33Bláha JiříOknoPlast Šumperk54.09 1976  19    
34Batěk MiroslavHrabišín54.09 1954    6  
35Březina ZdeněkSalix Chromeč54.37 1961   6   
36Osladil PetrRapotín56.15 1989  20    
37Březina VladimírSeverka Šumperk56.19 1958    7  
38Lisa OttoOrrero57.35 1959    8  
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh57.46 1942     2 
40Vozdová AnetaKVS Šumperk OB58.16 1993 1     
41Kašpar JiříOrrero59.00 1953    9  
42Stejskal AntonínVíno Karabina60.48 1949     3 
43Kukulová MartinaCyklo Polách a syn61.09 1995 2     
44Mátlová PavlínaMagnus Orienteering62.27 1993 3     
45Macháček JiříVíno Karabina63.44 1953    10  
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena67.37 1958   1   
47Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB71.52 1994 4