Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh Zámečku
12. 05. 2010, 17.00
SOŽ Šumperk, Krásné, vodní nádrž
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž35.48 1976  1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk36.34 1961   1   
3Procházka MarekŠumperk36.53 1974  2    
4Halama JakubKVS Šumperk OB38.02 1979  3    
5Král VáclavSeverka Šumperk38.17 1982  4    
6Kodl JanISRT39.52 1993 1     
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.53 1975  5    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB40.14 1958    1  
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina40.36 1966   2   
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn40.37 1977  6    
11Horvát PetrZábřeh41.13 1994 2     
12Zika JosefAtletika Zábřeh41.30 1971  7    
13Hejtmánek JiříHS Jeseníky42.26 1969   3   
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk43.39 1959    2  
15Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.43.58 1967   4   
16Smolicha DavidŠumperk44.05 1978  8    
17Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk44.12 1967   5   
18Sporek MiroslavFagus44.32 1954    3  
19Basler JanBludov44.40 1970   6   
20Kostecký JanŠumperk44.50 1991  9    
21Dostál JiříBC Morava44.51 1964   7   
22Timko MartinTJ Šumperk45.02 1994 3     
23Hecl MilošKVS Šumperk OB45.12 1976  10    
24Kukula MarcelVíno Karabina45.31 1973  11    
25Nikodým Lukᚊumperk45.58 1980  12    
26Brandejský TomášAtletika Šumperk47.48 1991  13    
27Smolicha JosefNový Malín48.25 1956    4  
28Drážný LadislavSK Pašerák Písařov48.26 1959    5  
29Miča PetrSDH Bratrušov48.51 1979  14    
30Krumer MiroslavOstrov49.19 1949     1 
31Plhal DavidŠPVS Šumperk50.02 1975  15    
32Smolicha TomášNový Malín52.30 1995 4     
33Paloncý PavelKVS Šumperk OB52.36 1963   8   
34Březina VladimírSeverka Šumperk53.17 1958    6  
35Batěk MiroslavHrabišín53.33 1954    7  
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh55.17 1942     2 
37Lerch VladislavČD Olomouc55.21 1948     3 
38Brandejská MonikaAtletika Šumperk58.22 1991  1    
39Březinová MarieSeverka Šumperk58.35 1991  2    
40Pikal KarelKVS Námešť na Hané61.31 1949     4 
41Macháček JiříVíno Karabina62.27 1953    8  
42Krňávková EvaTrisk Olomouc63.34 1975   1   
43Tonová ZdeňkaSalón Zdena64.36 1958   2