Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Na Baštu
19. 05. 2010, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.32 1975  1    
2Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn33.39 1977  2    
3Zika JosefAtletika Zábřeh33.48 1971  3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB34.05 1979  4    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina34.19 1966   1   
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.57 1958    1  
7Horvát PetrZábřeh35.27 1994 1     
8Knápek LubomírMoravolen Šumperk35.30 1959    2  
9Kostecký JanŠumperk35.58 1991  5    
10Basler JanBludov36.02 1970   2   
11Václavík PavelŠumperk36.13 1978  6    
12Sporek MiroslavFagus36.18 1954    3  
13Hecl MilošKVS Šumperk OB36.24 1976  7    
14Timko MartinTJ Šumperk36.26 1994 2     
15Dostál JiříBC Morava36.46 1964   3   
16Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.36.57 1967   4   
17Smolicha DavidŠumperk37.25 1978  8    
18Kukula MarcelVíno Karabina37.47 1973  9    
19Procházka MarekŠumperk37.57 1974  10    
20Ženčák JaroslavTJ Šumperk38.02 1961   5   
21Pur VáclavŠumperk38.23 1955    4  
22Hloušková MarcelaSKP Šumperk38.43 1974   1   
23Drážný LadislavSK Pašerák Písařov39.41 1959    5  
24Miča PetrSDH Bratrušov39.51 1979  11    
25Plhal DavidŠPVS Šumperk40.05 1975  12    
26Možný StanislavŠumperk40.12 1977  13    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk40.33 1968   6   
28Smolicha TomášNový Malín40.48 1995 3     
29Smolicha JosefNový Malín40.54 1956    6  
30Brandejská MonikaAtletika Šumperk41.28 1991  1    
31Blaha MilanVyšehoří41.58 1977  14    
32Batěk MiroslavHrabišín42.06 1954    7  
33Bláha JiříOknoPlast Šumperk42.15 1976  15    
34Březina VladimírSeverka Šumperk43.06 1958    8  
35Krumer MiroslavOstrov43.21 1949     1 
36Březina ZdeněkSalix Chromeč44.05 1961   7   
37Churavý MiroslavHoral Šumperk44.08 1959    9  
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh45.10 1942     2 
39Kukulová MartinaCyklo Polách a syn46.16 1995 1     
40Macháček JiříVíno Karabina50.00 1953    10  
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.38 1958   2   
42Krňávková EvaTrisk Olomouc51.22 1975   3   
43Doleželová HelenaAtletika Zábřeh54.23 1970   4