Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh na Senovou
01. 09. 2010, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Doležel OndřejAK Šternberk18.47 1992 1     
2Procházka MarekŠumperk19.35 1974  1    
3Chytil DavidVSK Uni Brno19.55 1987  2    
4Halama JakubKVS Šumperk OB19.57 1979  3    
5Vošický PavelSK DAMA sport20.26 1975  4    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk20.33 1973  5    
7Kostecký JanŠumperk20.47 1991  6    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB21.39 1958    1  
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.43 1975  7    
10Janů LiborŠumperk21.45 1978  8    
11Jendrišák LubošBludoveček21.50 1978  9    
12Hubáček PavelSporton Šumpek22.03 1976  10    
13Weinlich MaxmiliánVíno Karabina22.05 1966   1   
14Šanovec JanPekárna Vašíček22.09 1978  11    
15Václavík PavelŠumperk22.15 1978  12    
16Kodl JanISRT22.24 1993 2     
17Skoupý JanAK Šternberk22.35 1994 3     
18Skýva PetrAK Šternberk23.03 1965   2   
19Bajnok VítSDH Bratrušov23.13 1986  13    
20Hejtmánek JiříHS Jeseníky23.18 1969   3   
21Hřebíčková HanaŠumperk23.39 1977  1    
22Sas LadislavAK Šternberk23.42 1972  14    
23Orsák LubošFortex Ski Moravský Beroun23.47 1991  15    
24Myslín Zdeněk23.48 1971  16    
25Knápek LubomírMoravolen Šumperk24.08 1959    2  
26Trojek KarelOkno Plast Šumperk24.15 1981  17    
27Novotný Tomᚊumperk24.27 1975  18    
28Blaha MilanVyšehoří24.28 1977  19    
29Dostál JiříBC Morava24.43 1964   4   
30Král LiborAZ Ekotherm Šumperk24.52 1968   5   
31Langmann OndřejLanez24.53 1973  20    
32Hecl MilošKVS Šumperk OB25.12 1976  21    
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk25.25 1974   1   
34Kosová DenisaAK Šternberk25.42 1991  2    
35Šalplachta JindřichFenix Jeseník25.59 1947     1 
36Smolicha TomášNový Malín26.31 1995 4     
37Drážný LadislavSK Pašerák Písařov26.44 1959    3  
38Miča PetrSDH Bratrušov26.47 1979  22    
39Bláha JiříOknoPlast Šumperk26.55 1976  23    
40Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk26.59 1981  24    
41Březina VladimírSeverka Šumperk27.06 1958    4  
42Kracsa ManfredŠAK Chodov27.07 1944     2 
43Březinová MarieSeverka Šumperk27.10 1991  3    
44Horčičková VendulaAK Šternberk27.13 1993 1     
45Šváb JiříSporton Šumperk27.20 1969   6   
46Šimková JohankaFortex Moravský Beroun27.29 1993 2     
47Krobotová PetraSlezská univerzita Opava27.29 1988  4    
48Hejl JanProsport Šumperk27.41 1953    5  
49Smolicha JosefNový Malín27.47 1956    6  
50Šimek RomanFortex Moravský Beroun27.47 1965   7   
51Krumer MiroslavOstrov28.02 1949     3 
52Divišová AliceŠumperk28.32 1971   2   
53Bořánková KristýnaAK Šternberk28.42 1970   3   
54Paloncý PavelKVS Šumperk OB28.49 1963   8   
55Batěk MiroslavHrabišín28.52 1954    7  
56Stejskal AntonínVíno Karabina28.59 1949     4 
57Březina ZdeněkSalix Chromeč29.10 1961   9   
58Kunčar JakubPSK Šumperk29.19 1975  25    
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh29.38 1942     5 
60Filipiová EvaTJ Šumperk29.39 1986  5    
61Divišová LucieGymnázium Šumperk30.30 1993 3     
62Mátlová PavlínaMagnus Orienteering30.59 1993 4     
63Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh31.33 1936     6 
64Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk33.29 1984  6    
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena35.32 1958   4   
66Felklová JarmilaSalón Zdena39.57 1960   5   
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice43.31 1936     7