Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
08. 09. 2010, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Doležel OndřejAK Šternberk17.22 1992 1     
2Procházka MarekŠumperk18.40 1974  1    
3Král VáclavSeverka Šumperk18.53 1982  2    
4Chytil DavidVSK Uni Brno19.02 1987  3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk19.15 1973  4    
6Vošický PavelSK DAMA sport19.21 1975  5    
7Horvát PetrZábřeh19.30 1994 2     
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh19.43 1975  6    
9Kostecký JanŠumperk20.03 1991  7    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn20.05 1977  8    
11Német KryštofAK Šternberk20.15 1993 3     
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.36 1958    1  
13Skoupý JanAK Šternberk20.39 1994 4     
14Hubáček PavelSporton Šumpek20.43 1976  9    
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina20.45 1966   1   
16Hnilica PřemekMagnus Orienteering20.49 1991  10    
17Skýva PetrAK Šternberk20.51 1965   2   
18Basler JanBludov20.56 1970   3   
19Myslín Zdeněk21.01 1971  11    
20Adamíková Eliška21.04 1986  1    
21Orsák LubošFortex Ski Moravský Beroun21.05 1991  12    
22Timko MartinTJ Šumperk21.23 1994 5     
23Sas LadislavAK Šternberk21.37 1972  13    
24Hejtmánek JiříHS Jeseníky21.49 1969   4   
25Vogel MichalŠumperk22.01 1976  14    
26Hloušková MarcelaSKP Šumperk22.03 1974   1   
27Blaha MilanVyšehoří22.07 1977  15    
28Dostál JiříBC Morava22.23 1964   5   
29Novotný Tomᚊumperk22.32 1975  16    
30Drážný LadislavSK Pašerák Písařov22.36 1959    2  
31Kosová DenisaAK Šternberk22.48 1991  2    
32Miča PetrSDH Bratrušov23.07 1979  17    
33Nikodým Lukᚊumperk23.13 1980  18    
34Sporek MiroslavFagus23.15 1954    3  
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk23.16 1968   6   
36Smolicha TomášNový Malín23.17 1995 6     
37Bořánková KarolínaAK Šternberk23.39 1995 1     
38Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk23.43 1981  19    
39Plhal PetrŠumperk23.55 1974  20    
40Smolicha JosefNový Malín23.57 1956    4  
41Šimková JohankaFortex Moravský Beroun24.00 1993 2     
42Filipiová EvaTJ Šumperk24.10 1986  3    
43Horčičková VendulaAK Šternberk24.20 1993 3     
44Krumer MiroslavOstrov24.24 1949     1 
45Březinová MarieSeverka Šumperk24.41 1991  4    
46Bláha JiříOknoPlast Šumperk24.46 1976  21    
47Batěk MiroslavHrabišín24.52 1954    5  
48Hejl JanProsport Šumperk25.02 1953    6  
49Brandejská MonikaAtletika Šumperk25.04 1991  5    
50Březina VladimírSeverka Šumperk25.08 1958    7  
51Kukulová MartinaCyklo Polách a syn25.22 1995 4     
52Čermáková MagdaFortex25.34 1991  6    
53Březina ZdeněkSalix Chromeč25.40 1961   7   
54Brandejská ŠárkaTJ Šumperk25.47 1989  7    
55Bořánková KristýnaAK Šternberk26.01 1970   2   
56Divišová LucieGymnázium Šumperk26.14 1993 5     
57Divišová AliceŠumperk26.21 1971   3   
58Burdiaková RadkaOA Šumperk26.22 1993 6     
59Kunčar JakubPSK Šumperk26.29 1975  22    
60Stejskal AntonínVíno Karabina26.45 1949     2 
61Černý OndřejScorpions Gym Bludov27.05 1978  23    
62Horvátová HanaZábřeh27.22 1997 7     
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.28 1942     3 
64Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh28.36 1936     4 
65Mátlová PavlínaMagnus Orienteering28.55 1993 8     
66Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk29.41 1984  8    
67Macháček JiříVíno Karabina29.53 1953    8  
68Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk32.27 1953    9  
69Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.29 1958   4   
70Felklová JarmilaSalón Zdena34.29 1960   5