Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh AZ Ekothermu
15. 09. 2010, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB31.48 1979  1    
2Procházka MarekŠumperk32.09 1974  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk32.53 1982  3    
4Chytil DavidVSK Uni Brno33.21 1987  4    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk33.35 1973  5    
6Kostecký JanŠumperk34.08 1991  6    
7Vošický PavelSK DAMA sport34.09 1975  7    
8Horvát PetrZábřeh34.20 1994 1     
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.21 1975  8    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.29 1958    1  
11Timko MartinTJ Šumperk35.33 1994 2     
12Václavík PavelŠumperk36.04 1978  9    
13Čížek RadomírVikýřovice36.16 1986  10    
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina36.25 1966   1   
15Adamíková Eliška36.38 1986  1    
16Hejtmánek JiříHS Jeseníky36.59 1969   2   
17Šanovec JanPekárna Vašíček37.09 1978  11    
18Orsák LubošFortex Ski Moravský Beroun37.11 1991  12    
19Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB37.15 1974  13    
20Myslín Zdeněk37.32 1971  14    
21Dostál JiříBC Morava37.45 1964   3   
22Černý MiroslavKrálíky37.55 1974  15    
23Basler JanBludov37.56 1970   4   
24Pur VáclavŠumperk38.15 1955    2  
25Hecl MilošKVS Šumperk OB38.17 1976  16    
26Blaha MilanVyšehoří38.18 1977  17    
27Drážný LadislavSK Pašerák Písařov38.41 1959    3  
28Sporek MiroslavFagus38.54 1954    4  
29Hloušková MarcelaSKP Šumperk39.39 1974   1   
30Novotný Tomᚊumperk40.23 1975  18    
31Keprt JanSilný tým Uničov41.59 1983  19    
32Smolicha JosefNový Malín42.25 1956    5  
33Felkl LuděkStudio 200142.54 1960    6  
34Bláha JiříOknoPlast Šumperk43.01 1976  20    
35Březina VladimírSeverka Šumperk43.30 1958    7  
36Batěk MiroslavHrabišín44.12 1954    8  
37Krumer MiroslavOstrov44.22 1949     1 
38Kechrt TomášPolách & syn Šumperk44.45 1981  21    
39Březinová MarieSeverka Šumperk45.22 1991  2    
40Paloncý PavelKVS Šumperk OB45.57 1963   5   
41Stejskal AntonínVíno Karabina47.29 1949     2 
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh47.44 1942     3 
43Pospíšilová EvaŠumperk47.45 1982  3    
44Sychra PavelŠumperk49.08 1982  22    
45Sadil MichalBludov49.08 1975  23    
46Černý OndřejScorpions Gym Bludov50.32 1978  24    
47Smolicha TomášNový Malín50.56 1995 3     
48Macháček JiříVíno Karabina53.44 1953    9  
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena57.42 1958   2   
50Felklová JarmilaSalón Zdena61.32 1960   3