Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Malínská Osmička
13. 10. 2010, 17.00
Hecl & Smolicha, Nový Malín, obecní úřad
8000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekŠumperk27.56 1974  1    
2Král VáclavSeverka Šumperk28.41 1982  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk29.12 1973  3    
4Timko MartinTJ Šumperk29.22 1994 1     
5Vošický PavelSK DAMA sport29.29 1975  4    
6Srovnal OtakarLoko Zábřeh29.35 1975  5    
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn29.51 1977  6    
8Horvát PetrZábřeh29.58 1994 2     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB30.12 1958    1  
10Kodl JanISRT30.27 1993 3     
11Čížek RadomírVikýřovice30.34 1986  7    
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina30.45 1966   1   
13Myslín Zdeněk31.00 1971  8    
14Kostecký JanŠumperk31.06 1991  9    
15Basler JanBludov31.07 1970   2   
16Hejtmánek JiříHS Jeseníky31.15 1969   3   
17Hubáček PavelSporton Šumpek31.20 1976  10    
18Václavík PavelŠumperk31.27 1978  11    
19Blaha MilanVyšehoří31.28 1977  12    
20Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.40 1959    2  
21Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB32.10 1974  13    
22Fajta PavelCSC Šumperk32.16 1957    3  
23Pur VáclavŠumperk32.18 1955    4  
24Hecl MilošKVS Šumperk OB32.45 1976  14    
25Havlíček VáclavGymnázium Šumperk32.50 1995 4     
26Hloušková MarcelaSKP Šumperk33.00 1974   1   
27Křivohlávek TomášNový Malín33.23 1995 5     
28Vogel MichalŠumperk33.26 1976  15    
29Dostál JiříBC Morava33.30 1964   4   
30Novotný Tomᚊumperk33.54 1975  16    
31Sporek MiroslavFagus34.02 1954    5  
32Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.34.10 1967   5   
33Drážný LadislavSK Pašerák Písařov34.37 1959    6  
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.44 1968   6   
35Smolicha DavidŠumperk34.47 1978  17    
36Smolicha TomášNový Malín34.47 1995 6     
37Vodička JanMK Radslavice35.02 1945     1 
38Plhal PetrŠumperk35.15 1974  18    
39Miča PetrSDH Bratrušov35.20 1979  19    
40Komárek JaromírKVS Šumperk OB35.25 1949     2 
41Minář MarekNový Malín35.35 1974  20    
42Kukulová MartinaCyklo Polách a syn36.30 1995 1     
43Batěk MiroslavHrabišín36.30 1954    7  
44Bláha JiříOknoPlast Šumperk36.54 1976  21    
45Krumer MiroslavOstrov37.22 1949     3 
46Pavlík PetrNový Malín37.46 1995 7     
47Černý OndřejScorpions Gym Bludov37.50 1978  22    
48Brandejská MonikaAtletika Šumperk38.00 1991  1    
49Murín HeřmanNový Malín38.07 1995 8     
50Divišová AliceŠumperk38.08 1971   2   
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB38.24 1963   7   
52Ondra TomášNový Malín38.50 1976  23    
53Kropek RostislavNový Malín39.12 1996 9     
54Šafář JiříNový Malín39.15 1997 10     
55Stejskal AntonínVíno Karabina39.32 1949     4 
56Sadil MichalBludov39.37 1975  24    
57Murín PavelNový Malín39.42 1964   8   
58Divišová LucieGymnázium Šumperk39.54 1993 2     
59Reiner VojtěchNový Malín40.31 1993 11     
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.48 1942     5 
61Lisa OttoOrrero41.22 1959    8  
62Křivohlávek PavelNový Malín41.55 1970   9   
63Kašpar JiříOrrero42.01 1953    9  
64Macháček JiříVíno Karabina43.37 1953    10  
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena45.38 1958   3   
66Bartoň JanNový Malín46.23 1993 12     
67Felklová JarmilaSalón Zdena47.47 1960   4