Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Kros gymnázia
06. 04. 2011, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina24.23 1974  1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk24.30 1991  2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB24.32 1979  3    
4Kodl JanISRT24.38 1993 1     
5Král VáclavSeverka Šumperk24.47 1982  4    
6Kostecký JanŠumperk25.47 1991  5    
7Blaha MilanOknoPlast Šumperk25.59 1977  6    
8Čížek RadomírVikýřovice26.39 1986  7    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.41 1975  8    
10Chlup JiříRychnov na Moravě26.42 1970   1   
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn26.48 1977  9    
12Zika JosefAtletika Zábřeh26.50 1971   2   
13Valenta FilipTJ Šumperk26.55 1993 2     
14Timko MartinTJ Šumperk27.10 1994 3     
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina27.19 1966   3   
16Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.25 1958    1  
17Myslín Zdeněk27.40 1971   4   
18Hubáček PavelSporton Šumpek27.58 1976  10    
19Knápek LubomírLK Šumperk28.04 1959    2  
20Šanovec JanPekárna Vašíček28.07 1978  11    
21Krmela PavelRychnov na Moravě28.10 1978  12    
22Novotný Tomᚊumperk28.19 1975  13    
23Žouželka LiborPostřelmov28.21 1978  14    
24Zákravský MichalŠumperk28.25 1974  15    
25Havlíček VáclavGymnázium Šumperk28.26 1995 4     
26Jílek MartinŠumperk28.32 1969   5   
27Horvát PetrZábřeh28.35 1994 5     
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk28.40 1967   6   
29Basler JanBludov28.51 1970   7   
30Sporek MiroslavFagus28.57 1954    3  
31Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk29.07 1995 6     
32Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.29.22 1967   8   
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk29.23 1974   1   
34Smolicha DavidNový Malín29.31 1978  16    
35Kukula MarcelVíno Karabina29.35 1973  17    
36Hecl MilošKVS Šumperk OB29.47 1976  18    
37Muller DanielTJ Šumperk29.49 1993 7     
38Bartoš AntonínNadoraz29.55 1973  19    
39Divišova KateřinaNadoraz Šumperk30.38 1997 1     
40Felkl LuděkŠumperk30.47 1960    4  
41Nikodým Lukᚊumperk30.55 1980  20    
42Miča PetrSDH Bratrušov31.10 1979  21    
43Nesporý JanSK Nadoraz31.19 1970   9   
44Král LiborAZ Ekotherm Šumperk31.25 1968   10   
45Stryk MartinKVS Šumperk OB31.36 1975  22    
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín31.43 1974  23    
47Plhal PetrŠumperk32.52 1974  24    
48Batěk MiroslavHrabišín32.56 1954    5  
49Kukulová MartinaAtletika Šumperk33.41 1995 2     
50Krumer MiroslavOstrov34.03 1949     1 
51Bláha JiříOknoPlast Šumperk34.09 1976  25    
52Vozdová AnetaKVS Šumperk OB34.10 1993 3     
53Maier Petr---34.16 1974  26    
54Květoň VladimírŠumperk34.29 1968   11   
55Vysoudil OldřichŠumperk34.50 1961    6  
56Divišová AliceNadoraz34.50 1971   2   
57Vozda JiříKVS Šumperk OB35.07 1961    7  
58Březina VladimírSeverka Šumperk35.22 1958    8  
59Krč MilanHoral Šumperk36.11 1971   12   
60Černý OndřejScorpions Gym Bludov36.12 1978  27    
61Sadil MichalRS Parapety Bludov36.33 1975  28    
62Žouželková JanaPostřelmov36.40 1977  1    
63Hrubá MartinaHoral Šumperk36.42 1972   3   
64Bielčík JindřichLichkov36.48 1940      1
65Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk36.53 1953    9  
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.08 1942     2 
67Březina ZdeněkSalix Chromeč37.27 1961    10  
68Macháček JiříVíno Karabina37.30 1953    11  
69Ostřanská IvetaSeverka Šumperk38.03 1965   4   
70Kamler RadomírŠtědrákova Lhota38.30 1959    12  
71Seidenglanzová IrenaSalón Zdena39.50 1974   5   
72Tonová ZdeňkaSalón Zdena42.52 1958    1  
73Švancarová HelenaAZ Ekotherm42.59 1972   6   
74Felklová JarmilaSalón Zdena45.35 1960    2  
75Králová MichaelaAZ Ekotherm46.50 1990  2