Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Běh AC
13. 04. 2011, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina24.37 1974  1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk25.02 1991  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk25.13 1982  3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB25.16 1979  4    
5Kostecký JanŠumperk25.31 1991  5    
6Sikora OndřejAtletika Zábřeh25.58 1977  6    
7Dvořák PavelBiatlon Prostějov26.22 1982  7    
8Ševčík PavelZombie Opava26.30 1961    1  
9Blaha MilanOknoPlast Šumperk26.42 1977  8    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.55 1975  9    
11Krátký FrantišekJiskra Králíky27.01 1943     1 
12Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh27.03 1972  10    
13Timko MartinTJ Šumperk27.04 1994 1     
14Horvát PetrZábřeh27.14 1994 2     
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina27.22 1966   1   
16Keprt JanSilný team Uničov27.42 1983  11    
17Myslín Zdeněk27.48 1971   2   
18Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.50 1958    2  
19Krmela PavelRychnov na Moravě27.55 1978  12    
20Basler JanBludov28.09 1970   3   
21Knápek LubomírLK Šumperk28.19 1959    3  
22Šanovec JanPekárna Vašíček28.25 1978  13    
23Kozlanský JakubZábřeh28.37 1987  14    
24Sporek MiroslavFagus28.50 1954    4  
25Jílek MartinŠumperk29.00 1969   4   
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk29.11 1967   5   
27Novotný Tomᚊumperk29.21 1975  15    
28Bartoš AntonínNadoraz29.27 1973  16    
29Hecl MilošKVS Šumperk OB29.40 1976  17    
30Saňák MartinSK Damasport Šumperk29.48 1978  18    
31Kukula MarcelVíno Karabina29.52 1973  19    
32Hloušková MarcelaSKP Šumperk30.02 1974   1   
33Hecl MarekAC Zábřeh30.39 1995 3     
34Křupka RomanPK Zábřeh30.43 1996 4     
35Nesporý JanSK Nadoraz30.59 1970   6   
36Smolicha DavidNový Malín31.17 1978  20    
37Felkl LuděkŠumperk31.19 1960    5  
38Stryk MartinKVS Šumperk OB32.02 1975  21    
39Kukulová MartinaAtletika Šumperk32.27 1995 1     
40Batěk MiroslavHrabišín33.16 1954    6  
41Zajícová JanaVíno Karabina33.57 1980  1    
42Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh35.25 1986  2    
43Lisa OttoOrrero35.31 1959    7  
44Černý OndřejScorpions Gym Bludov35.40 1978  22    
45Květoň VladimírŠumperk35.51 1968   7   
46Žandová VěraAtletika Zábřeh36.56 1990  3    
47Smolicha TomášNový Malín36.57 1995 5     
48Horvátová HanaZábřeh37.12 1997 2     
49Smolicha JosefNový Malín37.22 1956    8  
50Hrubá MartinaHoral Šumperk37.47 1972   2   
51Kašpar JiříOrrero Tři Dvory38.30 1953    9  
52Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.42 1942     2 
53Seidenglanzová IrenaSalón Zdena39.02 1974   3   
54Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk39.16 1953    10  
55Macháček JiříVíno Karabina39.17 1953    11  
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena41.54 1958    1  
57Doleželová HelenaAtletika Zábřeh42.10 1970   4   
58Švancarová HelenaAZ Ekotherm42.26 1972   5   
59Felklová JarmilaSalón Zdena46.02 1960    2