Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Kaskády
05. 10. 2011, 17.00
Zdeněk Klučka, Šumperk, nad Vyhlídkou
6500 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VáclavSeverka Šumperk28.47 1982  1    
2Procházka MarekVíno Karabina29.24 1974  2    
3Žanda AdamAtletika Šumperk30.13 1991  3    
4Zika JosefAtletika Zábřeh31.50 1971   1   
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.20 1958    1  
6Mazák LukášSokol Hrabenov32.32 1986  4    
7Šanovec JanPekárna Vašíček32.37 1978  5    
8Myslín Zdeněk32.45 1971   2   
9Blaha MilanOknoPlast Šumperk33.12 1977  6    
10Křivohlávek TomášNový Malín33.20 1995 1     
11Smolicha DavidNový Malín33.25 1978  7    
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina33.26 1966   3   
13Král MilanZábřeh33.34 1975  8    
14Sporek MiroslavFagus33.48 1954    2  
15Knápek LubomírLK Šumperk34.07 1959    3  
16Jílek MartinŠumperk34.20 1969   4   
17Žouželka LiborPostřelmov34.45 1978  9    
18Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk35.09 1967   5   
19Stryk MartinKVS Šumperk OB35.21 1975  10    
20Sýkora JanSOŠ Šumperk35.34 1978  11    
21Novotný Tomᚊumperk35.50 1975  12    
22Bartoš AntonínNadoraz35.52 1973  13    
23Kukula MarcelVíno Karabina36.01 1973  14    
24Miča PetrSDH Bratrušov36.07 1979  15    
25Felkl LuděkŠumperk37.08 1960    4  
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk37.51 1968   6   
27Smolicha JosefNový Malín37.53 1956    5  
28Černý OndřejScorpions Gym Bludov38.08 1978  16    
29Mlynář JiříZwieselberg39.21 1980  17    
30Sadil MichalRS Parapety Bludov39.34 1975  18    
31Hejl JanProsport Šumperk39.48 1953    6  
32Křivohlávek PavelNový Malín40.20 1970   7   
33Divišová AliceNadoraz41.34 1971   1   
34Stejskal AntonínVíno Karabina41.43 1949     1 
35Březina VladimírSeverka Šumperk42.06 1958    7  
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.45 1942     2 
37Bláha JiříOknoPlast Šumperk42.45 1976  19    
38Bihuncová Helena42.59 1961    1  
39Žouželková JanaPostřelmov43.22 1977  1    
40Macháček JiříVíno Karabina43.23 1953    8  
41Drážný LadislavSK Pašerák Písařov43.38 1959    9  
42Mlynářová JasmineZwieselberg46.52 1981  2    
43Felklová JarmilaSalón Zdena49.19 1960    2  
44Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.06 1958    3  
45Mlynářová MarieKrumpach54.25 1979  3