Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Horokros
23. 10. 2011, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina59.17 1974  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB60.18 1979  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk61.06 1961    1  
4Dvořák PavelBiatlon Prostějov61.44 1982  3    
5Kodl JanISRT62.42 1993 1     
6Blaha MilanOknoPlast Šumperk64.10 1977  4    
7Frydrych MartinLonell Pro Ostrava64.38 1983  5    
8Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané65.13 1978  6    
9Doležal MilanHoral Šumperk65.26 1972  7    
10Chytil DavidVSK Uni Brno66.08 1987  8    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh66.13 1975  9    
12Březina VojtěchTJ Bohutín66.17 1986  10    
13Kostecký JanŠumperk66.48 1991  11    
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn67.15 1977  12    
15Knápek LubomírLK Šumperk67.38 1959    2  
16Urban RostislavSKI Team Šumperk68.33 1973  13    
17Král MilanZábřeh68.44 1975  14    
18Myslín Zdeněk69.04 1971   1   
19Timko MartinTJ Šumperk69.24 1994 2     
20Jílek MartinŠumperk69.41 1969   2   
21Krmela PavelRychnov na Moravě70.21 1978  15    
22Šanovec JanPekárna Vašíček70.52 1978  16    
23Kechrt TomášPolách & syn Šumperk71.21 1981  17    
24Sporek MiroslavFagus71.26 1954    3  
25Matoušek JiříSeverka Šumperk71.33 1975  18    
26Kukula MarcelVíno Karabina72.02 1973  19    
27Křivohlávek TomášNový Malín72.08 1995 3     
28Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.72.37 1967   3   
29Dostál JiříBC Morava72.56 1964   4   
30Hecl MilošKVS Šumperk OB72.57 1976  20    
31Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda73.00 1988  21    
32Smolicha DavidNový Malín73.15 1978  22    
33Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk74.42 1967   5   
34Hloušková MarcelaSKP Šumperk75.19 1974   1   
35Miča PetrSDH Bratrušov75.30 1979  23    
36Žouželka LiborPostřelmov76.00 1978  24    
37Heliks MichalHoral Šumperk76.13 1979  25    
38Král LiborAZ Ekotherm Šumperk76.26 1968   6   
39Černý OndřejScorpions Gym Bludov78.03 1978  26    
40Bartoš AntonínNadoraz78.13 1973  27    
41Nesporý JanSK Nadoraz78.47 1970   7   
42Batěk MiroslavHrabišín78.48 1954    4  
43Vozda JiříKVS Šumperk OB81.56 1961    5  
44Divišova KateřinaNadoraz Šumperk82.05 1997 1     
45Kukulová MartinaAtletika Šumperk82.35 1995 2     
46Felkl LuděkŠumperk82.48 1960    6  
47Březinová MarieSeverka Šumperk83.25 1991  1    
48Josefík MarianUherský Brod83.47 1983  28    
49Lisa OttoOrrero83.47 1959    7  
50Prokop JanHoral Šumperk83.48 1975  29    
51Křivohlávek PavelNový Malín84.06 1970   8   
52Čamek MiloslavBC Morava84.36 1955    8  
53Vozdová KláraMAgnus Orienteering84.44 1989  2    
54Divišová AliceNadoraz84.57 1971   2   
55Květoň VladimírŠumperk85.12 1968   9   
56Drážný LadislavSK Pašerák Písařov85.22 1959    9  
57Tichý ViktorHoral Šumperk85.51 1971   10   
58Březina VladimírSeverka Šumperk86.39 1958    10  
59Stejskal AntonínVíno Karabina86.55 1949     1 
60Hrubá MartinaHoral Šumperk87.02 1972   3   
61Macháček JiříVíno Karabina87.31 1953    11  
62Žouželková JanaPostřelmov87.48 1977  3    
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh91.21 1942     2 
64Kašpar JiříOrrero Tři Dvory93.13 1953    12  
65Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh96.24 1936      1
66Švancarová HelenaAZ Ekotherm103.18 1972   4   
67Felklová JarmilaSalón Zdena103.18 1960    1