Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh AC
28. 03. 2012, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk24.09 1974  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB24.40 1979  2    
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov24.56 1982  3    
4Žanda AdamAtletika Šumperk25.02 1991  4    
5Blaha MilanOknoPlast Šumperk25.14 1977  5    
6Valenta FilipTJ Šumperk25.48 1993  6    
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.25 1975  7    
8Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí26.27 1953    1  
9Zika JosefAtletika Zábřeh26.33 1971   1   
10Feit DaliborMohelnice26.44 1992  8    
11Křivohlávek TomášNový Malín26.56 1995 1     
12Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn27.14 1977  9    
13Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk27.33 1995 2     
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.45 1958    2  
15Horvát PetrZábřeh27.57 1994 3     
16Šanovec JanPekárna Vašíček28.04 1978  10    
17Smolicha DavidNový Malín28.05 1978  11    
18Myslín Zdeněk28.20 1971   2   
19Jílek MartinŠumperk28.25 1969   3   
20Blaháček DanielVašíček Zábřeh28.28 1993  12    
21Král MilanZábřeh28.30 1975  13    
22Zákravský MichalŠumperk28.31 1974  14    
23Basler JanBludov28.36 1970   4   
24Fišnar JiříKouty nad Desnou28.38 1976  15    
25Dušková LenkaIscarex Česká Třebová28.40 1980  1    
26Knápek LubomírLK Šumperk28.44 1959    3  
27Křupka RomanPK Zábřeh28.52 1996 4     
28Sporek MiroslavFagus29.01 1954    4  
29Švorčík PetrZábřeh29.16 1976  16    
30Hloušková MarcelaSKP Šumperk29.34 1974   1   
31Saňák MartinSK Damasport Šumperk29.41 1978  17    
32Kubíček VáclavVikýřovice29.45 1947     1 
33Dostál JiříLiga 100 Olomouc29.46 1964   5   
34Bartoš AntonínStříbrňáci29.59 1973  18    
35Stryk MartinKVS Šumperk OB30.06 1975  19    
36Brzobohatý OndřejZábřeh30.07 1979  20    
37Planička RobertRájec30.10 1976  21    
38Hecl MarekAC Zábřeh30.13 1995 5     
39Sýkora JanSOŠ Šumperk30.16 1978  22    
40Hecl MilošKVS Šumperk OB30.18 1976  23    
41Nesporý JanSK Nadoraz30.33 1970   6   
42Vařeka PavelOrrero Litovel30.44 1975  24    
43Divišova KateřinaStříbrňáci30.48 1997 1     
44Bielčik PetrMT Novák31.00 1971   7   
45Opravil PavelVyšehoří31.24 1975  25    
46Rozsíval AloisKVS Šumperk31.29 1991  26    
47Theimer AlešSlavoňov31.41 1986  27    
48Mikulecká MarcelaIscarex Česká Třebová31.42 1973   2   
49Komárek JaromírKVS Šumperk OB31.48 1949     2 
50Hejl JanProsport Šumperk31.55 1953    5  
51Novotný Tomᚊumperk31.57 1975  28    
52Koblížek FilipŠumperk32.07 1981  29    
53Klenotič Marek32.08 1994 6     
54Černý OndřejBoxovacipytle.eu32.09 1978  30    
55Felkl LuděkŠumperk32.35 1960    6  
56Lisa OttoOrrero32.43 1959    7  
57Vlčková ŠárkaSlavoňov32.48 1995 2     
58Timko MartinTJ Šumperk32.55 1994 7     
59Čamek MiloslavBC Morava32.57 1955    8  
60Hrubý PavelZábřeh33.17 1973  31    
61Květoň VladimírŠumperk33.24 1968   8   
62Krumer MiroslavOstrov33.32 1949     3 
63Kamler RadomírŠtědrákova Lhota33.39 1959    9  
64Divišová AliceStříbrňáci33.40 1971   3   
65Troblová PavlínaZábřeh33.47 1996 3     
66Jílek RomanŠumperk33.58 1973  32    
67Vlach BohumilPars Nova33.59 1963   9   
68Krobotová PetraOpava34.51 1988  2    
69Smolicha JosefNový Malín34.59 1956    10  
70Drážný LadislavSK Pašerák Písařov35.10 1959    11  
71Stejskal AntonínVíno Karabina35.28 1949     4 
72Jirásková EvaSalon Zdena35.34 1964   4   
73Sadil MichalRS Parapety Bludov35.38 1975  33    
74Březina VladimírSeverka Šumperk35.50 1958    12  
75Hrubá MartinaHoral Šumperk35.55 1972   5   
76Divišová LucieStříbrňáci36.03 1993  3    
77Dvořáková EvaProstějov36.42 1955    1  
78Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice36.55 1939      1
79Štolc JanNový Malín37.06 1971   10   
80Macháček JiříVíno Karabina37.36 1953    13  
81Bielčík JindřichLichkov38.17 1940      2
82Opletal KarelOrrero38.25 1967   11   
83Kašpar JiříOrrero Tři Dvory38.37 1953    14  
84Pláničková EvaRájec38.47 1997 4     
85Horvátová HanaZábřeh38.47 1997 5     
86Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.33 1942      3
87Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk40.10 1984  4    
88Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena42.27 1975   6   
89Šimůnek JanIscarex Česká Třebová43.48 1949     5 
90Tonová ZdeňkaSalón Zdena44.21 1958    2  
91Rozsívalová HelenaKVS Šumperk44.54 1970   12   
92Mlynářová MarieKrumpach49.16 1979  5