Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Na honěnou
11. 04. 2012, 17.00
Gymnázium Šumperk, Koliba
9000 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk30.56 1974  1    
2Blaha MilanOknoPlast Šumperk33.05 1977  2    
3Valenta FilipTJ Šumperk33.19 1993  3    
4Timko MartinTJ Šumperk33.43 1994 1     
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.57 1975  4    
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk34.02 1961    1  
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn34.07 1977  5    
8Křivohlávek TomášNový Malín34.31 1995 2     
9Zika JosefAtletika Zábřeh34.41 1971   1   
10Horvát PetrZábřeh35.53 1994 3     
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB36.06 1958    2  
12Jílek MartinŠumperk36.26 1969   2   
13Hubáček PavelSporton Šumperk36.34 1976  6    
14Smolicha DavidNový Malín36.37 1978  7    
15Šanovec JanPekárna Vašíček36.37 1978  8    
16Myslín Zdeněk36.43 1971   3   
17Blaháček DanielVašíček Zábřeh36.52 1993  9    
18Vogel MichalŠumperk37.00 1976  10    
19Dostál JiříLiga 100 Olomouc37.11 1964   4   
20Sporek MiroslavFagus37.22 1954    3  
21Sýkora PetrHorolezci Šumperk37.32 1984  11    
22Kostecký TomášTJ Šumperk37.42 1997 4     
23Kukula MarcelNový Malín37.50 1973  12    
24Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk37.52 1967   5   
25Hecl MilošKVS Šumperk OB38.18 1976  13    
26Bartoš AntonínStříbrňáci38.24 1973  14    
27Štolc OndřejTJ Šumperk38.33 1996 5     
28Souček JanSeverka Šumperk38.34 1965   6   
29Kubíček VáclavVikýřovice38.39 1947     1 
30Dostál MartinBludov38.51 1997 6     
31Stryk MartinKVS Šumperk OB38.58 1975  15    
32Mikula JanSeverka Šumperk39.25 1995 7     
33Pur VáclavŠumperk39.26 1955    4  
34Zákravský MichalŠumperk39.27 1974  16    
35Divišova KateřinaStříbrňáci39.34 1997 1     
36Plhal DavidNový Malín40.11 1975  17    
37Novotný Tomᚊumperk40.22 1975  18    
38Komárek JaromírKVS Šumperk OB40.49 1949     2 
39Čamek MiloslavBC Morava40.57 1955    5  
40Opravil PavelVyšehoří41.12 1975  19    
41Felkl LuděkŠumperk41.17 1960    6  
42Černý OndřejBoxovacipytle.eu41.43 1978  20    
43Hejl JanProsport Šumperk42.18 1953    7  
44Král LiborAZ Ekotherm Šumperk42.24 1968   7   
45Krumer MiroslavOstrov42.41 1949     3 
46Smolicha TomášNový Malín43.14 1995 8     
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB43.39 1963   8   
48Květoň VladimírŠumperk43.50 1968   9   
49Jílek RomanŠumperk44.07 1973  21    
50Jirásková EvaSalon Zdena44.09 1964   1   
51Vlach BohumilPars Nova44.34 1963   10   
52Divišová AliceStříbrňáci45.26 1971   2   
53Hrubá MartinaHoral Šumperk45.50 1972   3   
54Smolicha JosefNový Malín46.27 1956    8  
55Drážný LadislavSK Pašerák Písařov47.14 1959    9  
56Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice47.21 1939      1
57Sadil MichalRS Parapety Bludov48.47 1975  22    
58Křivohlávek PavelNový Malín48.49 1970   11   
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh49.56 1942      2
60Divišová LucieStříbrňáci50.08 1993  1    
61Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena52.54 1975   4   
62Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk53.23 1984  2    
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena56.52 1958    1