Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Lesy Lesanky
06. 06. 2012, 17.00
SDH Štědrákova Lhota, Štědrákova Lhota, u chaty Lesanky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk33.39 1988  1    
2Procházka MarekOknoPlast Šumperk34.20 1974  2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB34.33 1979  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk36.33 1982  4    
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.47 1975  5    
6Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk37.50 1995 1     
7Myslín Zdeněk38.06 1971   1   
8Zika JosefAtletika Zábřeh38.14 1971   2   
9Smolicha DavidNový Malín38.18 1978  6    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB38.23 1958    1  
11Šanovec JanPekárna Vašíček38.40 1978  7    
12Škoda JakubOrrero38.49 1995 2     
13Blaha MilanOknoPlast Šumperk39.05 1977  8    
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn39.28 1977  9    
15Knápek LubomírLK Šumperk39.30 1959    2  
16Kostecký TomášTJ Šumperk39.49 1997 3     
17Kostecký JanŠumperk40.02 1991  10    
18Dudešek MartinSKP Olomouc40.10 1975  11    
19Blaháček DanielVašíček Zábřeh40.22 1993  12    
20Žouželka LiborPostřelmov40.23 1978  13    
21Kukula MarcelNový Malín40.47 1973  14    
22Planičková LenkaOrrero41.04 1991  1    
23Stryk MartinKVS Šumperk OB41.10 1975  15    
24Bartoš AntonínStříbrňáci41.15 1973  16    
25Dostál JiříLiga 100 Olomouc41.33 1964   3   
26Černý OndřejBoxovacipytle.eu42.01 1978  17    
27Hecl MilošKVS Šumperk OB42.04 1976  18    
28Sporek MiroslavFagus42.11 1954    3  
29Divišova KateřinaStříbrňáci42.25 1997 1     
30Opravil PavelVyšehoří42.35 1975  19    
31Krmela PavelRychnov na Moravě42.39 1978  20    
32Křivohlávek TomášNový Malín42.40 1995 4     
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk42.45 1974   1   
34Nesporý JanSK Nadoraz44.04 1970   4   
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk44.32 1968   5   
36Koblížek FilipŠumperk44.45 1981  21    
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín44.49 1974  22    
38Novotný Tomᚊumperk45.05 1975  23    
39Felkl LuděkŠumperk45.36 1960    4  
40Dostál MartinBludov45.50 1997 5     
41Hejl JanProsport Šumperk46.03 1953    5  
42Jílek RomanŠumperk46.14 1973  24    
43Sadílek VáclavAtletika Albrechtice46.21 1950     1 
44Lisa OttoOrrero46.55 1959    6  
45Květoň VladimírŠumperk47.31 1968   6   
46Smolicha JosefNový Malín47.32 1956    7  
47Sadil MichalRS Parapety Bludov47.41 1975  25    
48Pražák RostislavLP Šumperk48.12 1973  26    
49Kadlčík VáclavHoral Šumperk48.26 1978  27    
50Kukulová MartinaAtletika Šumperk48.55 1995 2     
51Hrubá MartinaHoral Šumperk49.06 1972   2   
52Žouželková JanaPostřelmov49.28 1977   3   
53Drážný LadislavSK Pašerák Písařov50.04 1959    8  
54Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk51.40 1984  2    
55Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena52.05 1975   4   
56Opletal KarelOrrero52.26 1967   7   
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh52.35 1942      1
58Diviš MiroslavStříbrňáci53.43 1972   8   
59Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice53.58 1939      2
60Lerch VladislavČD Olomouc54.07 1948     2 
61Divišová LucieStříbrňáci54.39 1993  3    
62Srovnalová AnnaZábřeh59.22 1981  4    
63Petřík IvanOrrero62.00 1962    9  
64Tonová ZdeňkaSalón Zdena62.20 1958    1