Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh na Senovou
05. 09. 2012, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk19.15 1974  1    
2Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19.33 1977  2    
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov19.40 1982  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk20.21 1982  4    
5Vošický PavelSK DAMA sport21.02 1975  5    
6Žanda AdamAtletika Šumperk21.05 1991  6    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk21.14 1973  7    
8Zika JosefAtletika Zábřeh21.20 1971   1   
9Horvát PetrZábřeh21.26 1994 1     
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB21.29 1958    1  
11Kostecký JanŠumperk21.36 1991  8    
12Janů LiborŠumperk21.43 1978  9    
13Myslín Zdeněk21.49 1971   2   
14Král MilanZábřeh21.53 1975  10    
15Mičo Vladimír21.59 1991  11    
16Březina VojtěchTJ Brušperk22.10 1986  12    
17Timko MartinTJ Šumperk22.11 1994 2     
18Havlas PetrŠumperk22.15 1980  13    
19Smolicha DavidNový Malín22.17 1978  14    
20Žouželka LiborPostřelmov22.18 1978  15    
21Srovnal OtakarLoko Zábřeh22.25 1975  16    
22Křivohlávek TomášNový Malín22.30 1995 3     
23Vogel MichalŠumperk22.33 1976  17    
24Indryšák Luboš22.40 1978  18    
25Novotný Tomᚊumperk22.48 1975  19    
26Sporek MiroslavFagus22.58 1954    2  
27Dudešek MartinSKP Olomouc23.09 1975  20    
28Šanovec JanPekárna Vašíček23.12 1978  21    
29Knápek LubomírLK Šumperk23.13 1959    3  
30Hubáček PavelSporton Šumperk23.19 1976  22    
31Stryk MartinKVS Šumperk OB23.22 1975  23    
32Divišova KateřinaStříbrňáci23.31 1997 1     
33Šváb JiříSporton Šumperk23.33 1969   3   
34Sýkora JanSOŠ Šumperk23.37 1978  24    
35Harapát RadimTriatlon Šumperk23.52 1978  25    
36Blaháček DanielVašíček Zábřeh23.58 1993  26    
37Jendrišák MilanBludoveček24.00 1982  27    
38Krmela PavelRychnov na Moravě24.03 1978  28    
39Hecl MilošKVS Šumperk OB24.33 1976  29    
40Pospíšil MiroslavKouty nad Desnou24.36 1978  30    
41Mazák LukášSokol Hrabenov24.44 1986  31    
42Hloušková MarcelaSKP Šumperk25.00 1974   1   
43Zákravský MichalŠumperk25.04 1974  32    
44Černohous Tomáš25.11 1990  33    
45Polášek LuborLanškroun25.16 1980  34    
46Bartoš AntonínStříbrňáci25.19 1973  35    
47Černý OndřejBoxovacipytle.eu25.22 1978  36    
48Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk25.24 1997 4     
49Hořava DavidGymnázium Šumperk25.31 1991  37    
50Opravil PavelVyšehoří25.39 1975  38    
51Smolicha TomášNový Malín25.40 1995 5     
52Čamek MiloslavBC Morava25.41 1955    4  
53Sýkora PetrHorolezci Šumperk25.48 1984  39    
54Král LiborAZ Ekotherm Šumperk26.07 1968   4   
55Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.26.17 1967   5   
56Smolicha JosefNový Malín26.23 1956    5  
57Nesporý JanSK Nadoraz26.27 1970   6   
58Plhal DavidNový Malín26.30 1975  40    
59Basler JanBludov26.32 1970   7   
60Sadil JiříBludov26.41 2001 6     
61Tomášek Jiří26.43 1981  41    
62Černohous Petr26.54 1964   8   
63Kopecký JiříSK Nika Kotina26.55 1968   9   
64Sadil MichalRS Parapety Bludov27.02 1975  42    
65Hejl JanProsport Šumperk27.18 1953    6  
66Křivohlávek PavelNový Malín27.25 1970   10   
67Kukulová MartinaAtletika Šumperk27.26 1995 2     
68Winkler VojtěchNový Malín27.29 1998 7     
69Hanák Tomáš27.36 1966   11   
70Divišová AliceStříbrňáci27.38 1971   2   
71Jílek RomanŠumperk27.49 1973  43    
72Valouchová LenkaSKP Šumperk27.53 1983  1    
73Žouželková JanaPostřelmov27.58 1977   3   
74Vorel MilanZábřeh28.08 1976  44    
75Květoň VladimírŠumperk28.15 1968   12   
76Havlas VojtěchŠumperk28.20 1948     1 
77Paloncý PavelKVS Šumperk OB28.22 1963   13   
78Sadílek VáclavAtletika Albrechtice28.32 1950     2 
79Krystek29.10 1980  45    
80Dostál JiříLiga 100 Olomouc29.30 1964   14   
81Batěk MiroslavHrabišín29.33 1954    7  
82Drážný LadislavSK Pašerák Písařov29.37 1959    8  
83Knápek MatějLK Šumperk29.53 1996 8     
84Jirásková EvaSalon Zdena29.58 1964   4   
85Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.15 1942      1
86Kašparová ZuzanaŠumperk30.36 1996 3     
87Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice30.40 1939      2
88Březina VladimírSeverka Šumperk31.20 1958    9  
89Hrubá MartinaHoral Šumperk31.35 1972   5   
90Horvátová HanaZábřeh31.38 1997 4     
91Nikodým LukášNový Malín31.53 1980  46    
92Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh32.36 1936      3
93Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk33.22 1984  2    
94Březina ZdeněkSalix Chromeč33.36 1961    10  
95Horvát PetrZábřeh35.15 1973  47    
96Tonová ZdeňkaSalón Zdena37.07 1958    1  
97Felklová JarmilaSalón Zdena38.56 1960    2  
98Horvátová BlankaZábřeh41.00 1973   6