Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh AZ Ekothermu
19. 09. 2012, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk31.12 1974  1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk31.33 1991  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk31.44 1982  3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31.50 1977  4    
5Sedláček VáclavAtlas Czech Republic32.15 1986  5    
6Polách RostislavSK DAMA sport32.47 1975  6    
7Timko MartinTJ Šumperk33.04 1994 1     
8Macek JanHS Ramzová33.21 1980  7    
9Zika JosefAtletika Zábřeh33.28 1971   1   
10Vošický PavelSK DAMA sport33.48 1975  8    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk33.57 1973  9    
12Křivohlávek TomášNový Malín34.06 1995 2     
13Myslín Zdeněk34.13 1971   2   
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.23 1958    1  
15Horvát PetrZábřeh34.35 1994 3     
16Kodl JanAtletika Šumperk34.55 1993  10    
17Kechrt TomášPolách & syn Šumperk35.04 1981  11    
18Král MilanZábřeh35.10 1975  12    
19Knápek LubomírLK Šumperk35.22 1959    2  
20Blaháček DanielVašíček Zábřeh36.23 1993  13    
21Sporek MiroslavFagus37.08 1954    3  
22Stryk MartinKVS Šumperk OB37.11 1975  14    
23Dostál MartinBludov37.13 1997 4     
24Černý OndřejBoxovacipytle.eu37.14 1978  15    
25Hubáček PavelSporton Šumperk37.34 1976  16    
26Divišova KateřinaStříbrňáci37.36 1997 1     
27Hloušková MarcelaSKP Šumperk37.37 1974   1   
28Mazák LukášSokol Hrabenov37.48 1986  17    
29Bartoš AntonínStříbrňáci37.52 1973  18    
30Polášek LuborLanškroun37.58 1980  19    
31Pur VáclavŠumperk38.03 1955    4  
32Basler JanBludov38.30 1970   3   
33Novotný Tomᚊumperk39.02 1975  20    
34Nesporý JanSK Nadoraz39.04 1970   4   
35Směšný PavelCredo Team39.06 1968   5   
36Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.39.46 1967   6   
37Opravil PavelVyšehoří40.06 1975  21    
38Miča PetrSDH Bratrušov40.08 1979  22    
39Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk40.47 1997 5     
40Dostál JiříLiga 100 Olomouc40.54 1964   7   
41Koblížek FilipŠumperk40.57 1981  23    
42Jílek RomanŠumperk41.29 1973  24    
43Křivohlávek PavelNový Malín41.33 1970   8   
44Drážný LadislavSK Pašerák Písařov41.36 1959    5  
45Hejl JanProsport Šumperk41.50 1953    6  
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín42.01 1974  25    
47Klučka ZdeněkŠumperk42.35 1976  26    
48Sedláčková KateřinaFortex Ski Moravský Beroun42.58 1984  1    
49Batěk MiroslavHrabišín43.18 1954    7  
50Květoň VladimírŠumperk44.02 1968   9   
51Vorel MilanZábřeh44.16 1976  27    
52Divišová AliceStříbrňáci44.24 1971   2   
53Svoboda ZdeněkJeseník45.17 1975  28    
54Nikodým LukášNový Malín45.42 1980  29    
55Sadílek VáclavAtletika Albrechtice45.53 1950     1 
56Jirásková EvaSalon Zdena46.22 1964   3   
57Machus MarekSeverka Šumperk47.04 1974  30    
58Hrubá MartinaHoral Šumperk47.06 1972   4   
59Březina ZdeněkSalix Chromeč47.40 1961    8  
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh47.50 1942      1
61Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice48.55 1939      2
62Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk50.51 1984  2    
63Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh53.37 1936      3
64Felklová JarmilaSalón Zdena54.58 1960    1  
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena57.12 1958    2