Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2013
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademie
Bludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský kros
Malínská OsmičkaHorokros


Běh Markovicou
30. 04. 2013, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk33.46 1979  1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk34.37 1991  2    
3Král VáclavSeverka Šumperk35.09 1982  3    
4Halama PetrŠumperk35.11 1983  4    
5Polách RostislavDama sport Šumperk36.28 1975  5    
6Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.39 1975  6    
7Horvát PetrZábřeh37.03 1994  7    
8Mikula JanSeverka Šumperk37.14 1995 1     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk37.30 1958    1  
10Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk37.54 1997 2     
11Kukula MarcelNový Malín38.05 1973   1   
12Knápek LubomírLK Šumperk38.17 1959    2  
13Bielčik PetrMT Novák38.39 1971   2   
14Fišnar JiříKouty nad Desnou38.54 1976  8    
15Saňák MartinSK Damasport Šumperk38.58 1978  9    
16Dostál MartinBludov39.15 1997 3     
17Myslín Zdeněk39.18 1971   3   
18Sporek MiroslavFagus39.36 1954    3  
19Mikulka JosefŠumperk39.45 1949     1 
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk40.07 1967   4   
21Stryk MartinKVS Šumperk40.19 1975  10    
22Hecl MilošKVS Šumperk40.32 1976  11    
23Souček JanŠumperk40.42 1965   5   
24Sýkora PetrŠumperk40.52 1984  12    
25Šanovec JanPekárna-Vašíček Zábřeh40.53 1978  13    
26Bank JaroslavKolšov40.55 1984  14    
27Žouželka LiborPostřelmov41.12 1978  15    
28Vávra MichalRun Czech41.38 1983  16    
29Harapát AntonínVolejbal Rapotín42.05 1974  17    
30Plhal PetrŠumperk42.11 1974  18    
31Vepřek MartinKolšov42.17 1990  19    
32Fleischman JanJan14.642.22 1967   6   
33Smolicha TomášNový Malín42.31 1995 4     
34Sýkora JanParapety RS42.36 1978  20    
35Vařeka PavelOrrero Litovel42.51 1975  21    
36Pur VáclavŠumperk42.53 1955    4  
37Bednarský JiříŠumperk43.22 1962    5  
38Novotný Tomᚊumperk43.28 1975  22    
39Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk44.02 1981  23    
40Opravil PavelVyšehoří45.02 1975  24    
41Vorel MilanZábřeh45.43 1976  25    
42Smolicha JosefNový Malín46.19 1956    6  
43Hejl JanProsport Šumperk46.53 1953     2 
44Králová LadaSeverka Šumperk46.57 1987  1    
45Křivohlávek PavelNový Malín47.34 1970   7   
46Květoň VladimírŠumperk47.48 1968   8   
47Kroul JosefAtletika Zábřeh47.49 1973   9   
48Sadil MichalParapety RS48.31 1975  26    
49Krobotová PetraOpava48.52 1988  2    
50Žouželková JanaPostřelmov49.14 1977   1   
51Paloncý PavelKVS Šumperk50.05 1963    7  
52Lisa OttoOrrero Litovel50.22 1959    8  
53Hrubá MartinaHoral Šumperk50.54 1972   2   
54Šimek PetrKolšov51.05 1973   10   
55Drážný LadislavSK Pašerák Písařov51.24 1959    9  
56Srovnal OtakarLoko Zábřeh52.23 1942      1
57Knápek MatějLK Šumperk52.43 1996 5     
58Drážná HelenaSK Pašerák Písařov53.03 1998 1     
59Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk54.38 1984  3    
60Květoň DavidAsper Šumperk57.13 1998 6     
61Bednarská BoženaŠumperk57.46 1964   3   
62Dobeš MartinKVS Šumperk59.55 1976  27    
63Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk62.12 1953     3 
64Mlynářová MarieKrumpach62.13 1979  4    
65Sovadinová Ivana72.22 1985  5