Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2013
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademie
Bludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský kros
Malínská OsmičkaHorokros


Běh na Senovou
04. 09. 2013, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk19.09 1991  1    
2Doležel OndřejAK Šternberk19.15 1992  2    
3Halama JakubKVS Šumperk19.48 1979  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk20.20 1982  4    
5Křivohlávek TomášNový Malín20.22 1995 1     
6Myslín Zdeněk20.38 1971   1   
7Ženčák JaroslavTJ Šumperk20.39 1961    1  
8Horvát PetrZábřeh20.55 1994  5    
9Kostecký TomášSOŠ Šumperk21.01 1997 2     
10Halama PetrŠumperk21.01 1983  6    
11Janů Libor21.11 1978  7    
12Vošický PavelDama sport Šumperk21.25 1975  8    
13Pavlík RadekMagnus Orienteering21.26 1968   2   
14Žouželka LiborPostřelmov21.31 1978  9    
15Vogel MichalŠumperk21.37 1976  10    
16Jendrišák LubošSKP Šumperk21.38 1978  11    
17Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh21.40 1972   3   
18Vozda VojtěchMagnus Orienteering21.52 1990  12    
19Jílek OndřejKVS Šumperk22.03 1999 3     
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh22.11 1975  13    
21Šrámek JaromírKVS Šumperk22.17 1958    2  
22Urban RostislavSKI Team Šumperk22.39 1973   4   
23Dudešek MartinSKP Olomouc22.47 1975  14    
24Růžička MartinČeská Ves22.48 1983  15    
25Matura TomášTaverna Šumperk22.52 1974  16    
26Hubáček PavelSporton Šumperk23.02 1976  17    
27Paloušek Petr23.13 1998 4     
28Sporek MiroslavFagus23.16 1954    3  
29Skýva PetrAK Šternberk23.23 1965   5   
30Souček JanŠumperk23.36 1965   6   
31Jílek MartinŠumperk23.41 1969   7   
32Hecl MilošKVS Šumperk23.46 1976  18    
33Jendrišák MilanSKP Šumperk23.48 1982  19    
34Kukula MarcelNový Malín23.52 1973   8   
35Šváb JiříCyklo Polách23.54 1969   9   
36Filipiová EvaTJ Šumperk24.02 1986  1    
37Šanovec JanPekárna-Vašíček Zábřeh24.30 1978  20    
38Hloušková MarcelaSKP Šumperk24.35 1974   1   
39Bednarský JiříŠumperk24.56 1962    4  
40Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk25.03 1981  21    
41Fleischman JanJan14.625.06 1967   10   
42Havlas PetrŠumperk25.12 1980  22    
43Smolicha TomášNový Malín25.33 1995 5     
44Langmann OndřejLanez25.50 1973   11   
45Vorel MilanZábřeh25.59 1976  23    
46Paulus RomanSKP Šumperk26.13 1978  24    
47Silnoušek JiříSki-OB Šternberk26.24 1972   12   
48Sadil MichalParapety RS26.28 1975  25    
49Jirásková EvaLanškroun26.36 1964   2   
50Klučka ZdeněkŠumperk26.40 1976  26    
51Bořánek MichalSki-OB Šternberk26.47 2001 6     
52Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk26.48 1981  27    
53Hejl JanProsport Šumperk27.06 1953     1 
54Vozda JiříKVS Šumperk27.16 1961    5  
55Křivohlávek PavelNový Malín27.26 1970   13   
56Bartoš AntonínSKP Šumperk27.33 1973   14   
57Čmakal FrantišekBludov27.34 2003 7     
58Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn27.35 1977  28    
59Richter DavidUničov27.50 1977  29    
60Žouželková JanaPostřelmov27.59 1977   3   
61Smolicha JosefNový Malín28.11 1956    6  
62Pumprla RostislavSalith Šumperk28.17 1985  30    
63Přikryl IvoPro-fest28.31 1983  31    
64Pražák RostislavLP Šumperk28.50 1973   15   
65Divišová AliceStříbrňáci28.56 1971   4   
66Horvátová HanaZábřeh29.20 1997 1     
67Květoň VladimírŠumperk29.30 1968   16   
68Nikodým LukášNový Malín29.32 1980  32    
69Krobotová PetraOpava29.37 1988  2    
70Bořánková KristýnaSki OB Šternberk29.46 1970   5   
71Šimek PetrKolšov29.49 1973   17   
72Hrubá MartinaHoral Šumperk29.57 1972   6   
73Kašparová ZuzanaSeverka Šumperk30.10 1996 2     
74Petrík KarelOlšany30.52 1965   18   
75Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.59 1942      1
76Drážný LadislavSK Pašerák Písařov31.09 1959    7  
77Stejskal AntonínVíno Karabina32.19 1949     2 
78Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh33.14 1936      2
79Drážná HelenaSK Pašerák Písařov33.31 1998 3     
80Tonová ZdeňkaSalón Zdena38.06 1958    1  
81Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena38.07 1975   7