Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2014
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem SkalkyLesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh AC
02. 04. 2014, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
6540 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk23.35 1991  1    
2Polách RostislavDama sport Šumperk24.08 1975  2    
3Kostecký JanTJ Šumperk24.20 1991  3    
4Halama JakubKVS Šumperk25.13 1979  4    
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov25.28 1982  5    
6Procházka MarekOknoPlast Šumperk25.31 1974   1   
7Halama PetrŠumperk25.35 1983  6    
8Myslín Zdeněk25.51 1971   2   
9Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh26.38 1972   3   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.39 1975  7    
11Bernard Mikulᚊumperk26.58 1998 1     
12Jílek OndřejKVS Šumperk27.22 1999 2     
13Bielčik PetrJR Sport Letohrad27.40 1971   4   
14Štolc OndřejAtletika Šumperk27.45 1996 3     
15Filipiová EvaTJ Šumperk27.50 1986  1    
16Janů MilanGymnázium Šumperk28.00 1998 4     
17Sýkora PetrParapety RS28.09 1984  8    
18Smolicha TomášNový Malín28.12 1995  9    
19Jílek MartinŠumperk28.16 1969   5   
20Dostál MartinBludov28.35 1997 5     
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc28.41 1964    1  
22Kacar PetrBrothers28.47 1984  10    
23Kacar OndřejBrothers28.48 1986  11    
24Sporek MiroslavFagus29.04 1954     1 
25Sýkora JanParapety RS29.11 1978  12    
26Hecl MarekAC Zábřeh29.31 1995  13    
27Kukula MarcelNový Malín29.39 1973   6   
28Březina VojtěchDecathlon29.45 1986  14    
29Fistr MiroslavŠumperk29.53 1968   7   
30Dušková LenkaIscarex Česká Třebová30.05 1980  2    
31Bartoš AntonínSKP Šumperk30.17 1973   8   
32Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.27 1968   9   
33Bednarská VeronikaAtletika Šumperk30.27 1997 1     
34Opravil PavelKVS Šumperk30.29 1975  15    
35Polášek LuborASK Hronov30.42 1980  16    
36Nikodým LukášNový Malín30.57 1980  17    
37Sadil JiříBludov32.01 2001 6     
38Bednarský VáclavGymnázium Šumperk32.05 2001 7     
39Pražák RostislavAtletika Šumperk32.09 1973   10   
40Jílek RomanČD32.16 1973   11   
41Králová LadaSeverka Šumperk32.29 1987  3    
42Giesel LiborSKP Šumperk32.32 1973   12   
43Hejl JanProsport Šumperk32.34 1953     2 
44Vorel MilanZábřeh33.12 1976  18    
45Sadil MichalParapety RS33.21 1975  19    
46Jirásková EvaSalon Zdena33.52 1964    1  
47Rozsíval AloisKVS Šumperk33.53 1963    13  
48Květoň VladimírŠumperk34.00 1968   14   
49Smolicha JosefNový Malín35.05 1956    2  
50Smrček PetrKVS Šumperk35.18 1974   15   
51Hrubá MartinaKVS Šumperk35.30 1972   1   
52Žouželková JanaSKP Šumperk35.50 1977   2   
53Březina VladimírDecathlon36.17 1958    3  
54Šimek PetrKolšov36.41 1973   16   
55Vlach BohumilPars Nova36.47 1963    4  
56Krňávková EvaTrisk Olomouc36.53 1975   3   
57Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk37.12 1990  4    
58Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice38.08 1939      1
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.14 1942      2
60Stryková VlastaKVS Šumperk38.21 1976   4   
61Petrík KarelOlšany38.22 1965   17   
62Berková KatarínaŠumperk38.23 1981  5    
63Bielčík JindřichLichkov38.33 1940      3
64Drážná HelenaSK Pašerák Písařov38.46 1998 2     
65Švédová MichaelaKVS Šumperk40.51 1977   5   
66Gieselová JanaZábřeh42.56 1973   6