Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem SkalkyLesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh na Senovou
03. 09. 2014, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4070 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk18.25 1991  1    
2Polách RostislavDama sport Šumperk18.50 1975  2    
3Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk19.13 1997 1     
4Fochler PetrAK Drnovice19.14 1991  3    
5Halama PetrŠumperk19.15 1983  4    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19.27 1977  5    
7Ženčák JaroslavTJ Šumperk19.39 1961    1  
8Kostecký TomášTJ Šumperk19.58 1997 2     
9Žouželka LiborSKP Šumperk20.02 1978  6    
10Horvát PetrZábřeh20.09 1994  7    
11Vošický PavelDama sport Šumperk20.13 1975  8    
12Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh20.17 1972   1   
13Urban RostislavSKI Team Šumperk20.29 1973   2   
14Macek JanHS Ramzová20.40 1980  9    
15Janů LiborŠumperk20.43 1978  10    
16Bielčik PetrJR Sport Letohrad20.53 1971   3   
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.17 1975  11    
18Jirka Mikuláš21.26 2001 3     
19Myslín Zdeněk21.32 1971   4   
20Švorčík PetrIscarex Česká Třebová21.33 1976  12    
21Jendrišák LubošSKP Šumperk21.40 1978  13    
22Patterman PavelKVS Šumperk21.44 1973   5   
23Fišnar JiříKouty nad Desnou21.50 1976  14    
24Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk21.52 1981  15    
25Jílek OndřejKVS Šumperk21.56 1999 4     
26Bořánek MichalSki-OB Šternberk22.02 2001 5     
27Hubáček PavelSporton Šumperk22.05 1976  16    
28Skýva PetrAK Šternberk22.12 1965   6   
29Mikulka JosefŠumperk22.13 1949     1 
30Černý MiroslavKrálíky22.18 1974   7   
31Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky22.20 1978  17    
32Šrámek JaromírKVS Šumperk22.36 1958    2  
33Jílek MartinŠumperk22.38 1969   8   
34Havlas PetrŠumperk22.44 1980  18    
35Souček JanŠumperk22.46 1965   9   
36Voženílek MartinLibina22.53 1983  19    
37Šíma Michal22.58 1977  20    
38Směšný PavelCredo Team22.59 1968   10   
39Smolicha TomášNový Malín23.04 1995  21    
40Gebr MilanGebříci Zábřeh23.09 1954     2 
41Filipiová EvaTJ Šumperk23.10 1986  1    
42Sporek MiroslavFagus23.13 1954     3 
43Bednarská VeronikaAtletika Šumperk23.14 1997 1     
44Pumprla RostislavPartners23.22 1985  22    
45Bednarský VáclavGymnázium Šumperk23.25 2001 6     
46Knápek LubomírLK Šumperk23.27 1959    3  
47Kukula MarcelNový Malín23.29 1973   11   
48Král LiborAZ Ekotherm Šumperk23.34 1968   12   
49Hauška JanŠumperk23.35 1971   13   
50Sadil JiříBludov23.42 2001 7     
51Hloušková MarcelaSKP Šumperk23.53 1974   1   
52Bartoš AntonínSKP Šumperk23.59 1973   14   
53Marek Antonín24.00 1975  23    
54Silnoušek JiříSki-OB Šternberk24.11 1972   15   
55Harapát AntonínVolejbal Rapotín24.32 1974   16   
56Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk24.45 1981  24    
57Pur VáclavŠumperk25.03 1955    4  
58Pražák RostislavAtletika Šumperk25.04 1973   17   
59Mazák LukášSokol Hrabenov25.29 1986  25    
60Křivohlávek PavelNový Malín25.37 1970   18   
61Šafář MartinKVS Šumperk25.41 2001 8     
62Černá Jitka26.02 1979   2   
63Vozda JiříKVS Šumperk26.10 1961    5  
64Květoň VladimírŠumperk26.33 1968   19   
65Sadil MichalParapety RS26.35 1975  26    
66Plhalová ŠárkaMagnus Orienteering26.36 1951 2     
67Smolicha JosefNový Malín26.42 1956    6  
68Hejl JanProsport Šumperk26.49 1953     4 
69Přikryl IvoPro-fest27.13 1983  27    
70Březinová MarieSeverka Šumperk27.34 1991  2    
71Horvátová HanaZábřeh27.38 1997 3     
72Jirásková EvaSalon Zdena27.48 1964    1  
73Komárková EvaCyklo Polách a spol.28.38 1958    2  
74Smrček PetrKVS Šumperk29.10 1974   20   
75Smolíková DanielaŠumperk29.16 1988  3    
76Paloncý PavelKVS Šumperk29.25 1963    7  
77Bořánková KristýnaSki OB Šternberk29.35 1970   3   
78Macková Zdena29.45 1995  4    
79Kaprál JanSeverka Šumperk29.52 2001 9     
80Pilavková Zdena30.15 1982  5    
81Horvát PetrZábřeh30.45 1973   21   
82Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.58 1942      1
83Šimek PetrKolšov31.26 1973   22   
84Bielčík JindřichLichkov33.20 1940      2
85Tonová ZdeňkaSalón Zdena34.45 1958    3  
86Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk35.17 1970   4   
87Brtníčková MiroslavaBáječné ženy v běhu38.03 1962    4  
88Pazourová Tereza38.48 1999 4     
89Strapková LucieŠumperk39.03 1978   5