Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros gymnázia
08. 04. 2015, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk23.59 1991  1    
2Křivohlávek TomášNový Malín24.16 1995  2    
3Kechrt TomášCyklo Polách & syn24.51 1981  3    
4Bernard Mikulᚊumperk24.56 1998 1     
5Bednarský VojtěchTNF Bike team25.01 1997 2     
6Jílek DavidZábřeh25.48 1987  4    
7Paloncý PavelKVS Šumperk26.05 1984  5    
8Jílek OndřejKVS Šumperk26.15 1999 3     
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn26.25 1977  6    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.33 1975   1   
11Petruš LubomírŠumperk26.41 1990  7    
12Saňák MartinSK Damasport Šumperk26.52 1978  8    
13Patterman PavelKVS Šumperk27.16 1973   2   
14Myslín Zdeněk27.26 1971   3   
15Štolc OndřejGymnázium Šumperk27.33 1996  9    
16Filipiová EvaTJ Šumperk27.48 1986  1    
17Smolicha TomášNový Malín28.03 1995  10    
18Klimeš MichalHS Jeseníky28.11 1963    1  
19Muller JonášKVS Šumperk28.18 1999 4     
20Seidenglanz MarekSeverka Šumperk28.22 1974   4   
21Jílek MartinŠumperk28.30 1969   5   
22Fišnar JiříKouty nad Desnou28.38 1976  11    
23Jecu Mikulᚊumperk28.41 1973   6   
24Jílek JakubKVS Šumperk28.42 1992  12    
25Kodl JanLa Viva travel28.49 1993  13    
26Kukula MarcelNový Malín28.51 1973   7   
27Souček JanSeverka Šumperk28.56 1965    2  
28Sýkora PetrSK Severka28.59 1984  14    
29Sporek MiroslavLoučná29.00 1954     1 
30Hecl MilošKVS Šumperk29.05 1976  15    
31Bartoš AntonínSKP Šumperk29.09 1973   8   
32Hubáček PavelSporton Šumperk29.35 1976  16    
33Bachroň DavidŠumperk29.50 1986  17    
34Pumprla RostislavSK Salith Sumtex30.05 1985  18    
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.28 1968   9   
36Sadil JiříBludov30.31 2001 5     
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín30.32 1974   10   
38Konrád JosefŠumperk30.57 1978  19    
39Mazák LukášSokol Hrabenov31.14 1986  20    
40Hloušková MarcelaSKP Šumperk31.18 1974   1   
41Procházka LiborLibina32.48 1987  21    
42Křivohlávek PavelNový Malín32.49 1970   11   
43Pražák RostislavAtletika Šumperk32.55 1973   12   
44Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky33.21 1969   13   
45Divišová AliceŠumperk33.24 1971   2   
46Smolicha JosefNový Malín33.47 1956    3  
47Gieselová IvaSKP Šumperk34.06 2004 1     
48Hejl JanBehej Šumperk34.06 1953     2 
49Vozda JiříKVS Šumperk34.19 1961    4  
50Jirásková EvaSalon Zdena34.37 1964    1  
51Přibyl JosefPostřelmov34.37 1982  22    
52Batěk MiroslavHrabišín34.42 1954     3 
53Sadil MichalParapety RS35.12 1975   14   
54Štábl RomanKVS Šumperk35.20 1975   15   
55Drážný LadislavSK Pašerák Písařov35.28 1959    5  
56Krňávková EvaTrisk Olomouc35.52 1975   3   
57Stryková VlastaKVS Šumperk36.56 1976   4   
58Vícencová PavlaSK Pašerák39.22 1997 2     
59Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk39.29 1970   5   
60Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk39.50 1990  2    
61Drážná HelenaSK Pašerák Písařov39.58 1998 3     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.22 1942      1
63Vykydalová BlankaTJ Šumperk41.25 1956    2  
64Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk41.57 1984  3    
65Kopecká BoženaVikýřovice43.20 1970   6   
66Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov43.41 1951 4     
67Strapková LucieŠumperk43.54 1978   7   
68Drlíková VlaďkaŠumperk47.41 1976   8   
69Lisa OttoOrrero Litovel50.00 1959    6  
70Eggenová MarieZábřeh52.10 1952    3