Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Na honěnou
15. 04. 2015, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk, Koliba (Kotel)
9500 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDama sport Šumperk38.06 1975   1   
2Kechrt TomášCyklo Polách & syn38.15 1981  1    
3Bernard Mikulᚊumperk39.47 1998 1     
4Ženčák JaroslavTJ Šumperk39.57 1961    1  
5Král VáclavSeverka Šumperk40.26 1982  2    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn40.39 1977  3    
7Křivohlávek TomášNový Malín40.45 1995  4    
8Jílek OndřejKVS Šumperk40.47 1999 2     
9Paloncý PavelKVS Šumperk40.51 1984  5    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.05 1975   2   
11Bednarský VojtěchTNF Bike team41.27 1997 3     
12Saňák MartinSK Damasport Šumperk42.38 1978  6    
13Knápek LubomírLK Šumperk43.00 1959    2  
14Myslín Zdeněk43.03 1971   3   
15Patterman PavelKVS Šumperk43.21 1973   4   
16Filipiová EvaTJ Šumperk43.28 1986  1    
17Kodl JanLa Viva travel43.54 1993  7    
18Vošický PavelDama sport Šumperk44.24 1975   5   
19Jílek MartinŠumperk44.37 1969   6   
20Fišnar JiříKouty nad Desnou44.45 1976  8    
21Jílek JakubKVS Šumperk45.16 1992  9    
22Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk45.22 1967   7   
23Sýkora PetrSK Severka45.28 1984  10    
24Seidenglanz MarekSeverka Šumperk45.33 1974   8   
25Pumprla RostislavSK Salith Sumtex45.38 1985  11    
26Kopecký TomášVrbno45.38 1983  12    
27Sporek MiroslavLoučná45.53 1954     1 
28Petruš LubomírŠumperk46.10 1990  13    
29Vogel MichalŠumperk46.35 1976  14    
30Kukula MarcelNový Malín46.44 1973   9   
31Mazák LukášSokol Hrabenov46.49 1986  15    
32Hecl MilošKVS Šumperk47.04 1976  16    
33Smolicha TomášNový Malín47.16 1995  17    
34Pyšný FilipŠumperk47.22 1966   4   
35Rajnošek ZdeněkŠumperk48.02 1985   18   
36Bednarský VáclavGymnázium Šumperk48.03 2001 5     
37Kostecký TomášSOŠ Šumperk48.23 1997 6     
38Bartoš AntonínSKP Šumperk48.27 1973   10   
39Hloušková MarcelaSKP Šumperk49.27 1974   1   
40Klučka ZdeněkŠumperk49.29 1976  19    
41Harapát AntonínVolejbal Rapotín50.06 1974   11   
42Přikryl ZdeněkKapelo Noa50.22 1981  20    
43Sadil JiříBludov50.47 2001 7     
44Bednarská VeronikaAtletika Šumperk50.59 1997 1     
45Křivohlávek PavelNový Malín51.07 1970   12   
46Jirásková EvaSalon Zdena52.18 1964    1  
47Pražák RostislavAtletika Šumperk53.30 1973   13   
48Gedeon DominikKVS Šumperk53.34 1999 8     
49Bachroň DavidŠumperk53.34 1986  21    
50Přibyl JosefPostřelmov54.01 1982  22    
51Divišová AliceŠumperk54.08 1971   2   
52Batěk MiroslavHrabišín54.11 1954     2 
53Smolicha JosefNový Malín54.14 1956    3  
54Sadil MichalParapety RS55.06 1975   14   
55Dostál JiříLiga 100 Olomouc55.19 1964    4  
56Janů IvaŠumperk56.02 1981  2    
57Květoň VladimírKVS Šumperk56.56 1968   15   
58Drážný LadislavSK Pašerák Písařov58.10 1959    5  
59Berková KatarínaŠumperk59.14 1981  3    
60Hrubá MartinaKVS Šumperk59.22 1972   3   
61Vícencová PavlaSK Pašerák60.58 1997 2     
62Paloncý PavelKVS Šumperk61.17 1963    6  
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh61.32 1942      1
64Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk63.10 1970   4   
65Drážná HelenaSK Pašerák Písařov66.06 1998 3     
66Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk67.06 1984  4