Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kolem Skalky
03. 06. 2015, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk25.34 1991  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk26.03 1999 1     
3Bednarský VojtěchTNF Bike team26.46 1997 2     
4Paloncý PavelKVS Šumperk26.51 1984  2    
5Křivohlávek TomášNový Malín26.53 1995  3    
6Kašpařík TomášSK Přerov26.56 1975   1   
7Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn27.14 1981  4    
8Bernard Mikulᚊumperk27.22 1998 3     
9Saňák MartinSK Damasport Šumperk27.25 1978  5    
10Seidenglanz MarekSeverka Šumperk27.40 1974   2   
11Myslín Zdeněk28.02 1971   3   
12Patterman PavelKVS Šumperk28.28 1973   4   
13Filipiová EvaTJ Šumperk29.00 1986  1    
14Jílek JakubKVS Šumperk29.14 1992  6    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk29.22 1958    1  
16Fišnar JiříKouty nad Desnou29.46 1976  7    
17Pumprla RostislavSK Salith Sumtex29.50 1985  8    
18Souček JanSeverka Šumperk30.08 1965    2  
19Šrámek OndřejKVS Šumperk30.20 1999 4     
20Kukula MarcelNový Malín30.25 1973   5   
21Bartoš AntonínSKP Šumperk30.38 1973   6   
22Hecl MilošKVS Šumperk30.44 1976  9    
23Piňáz JakubNový Malín30.47 1999 5     
24Sporek MiroslavLoučná30.58 1954     1 
25Křivohlávek PavelNový Malín31.08 1970   7   
26Novotný Tomᚊumperk31.13 1975   8   
27Pyšný FilipŠumperk31.16 1966   6   
28Hloušková MarcelaSKP Šumperk31.29 1974   1   
29Dostál JiříLiga 100 Olomouc31.37 1964    3  
30Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten31.57 1968   9   
31Bednarský JiříŠumperk32.04 1962    4  
32Hauška JanŠumperk32.10 1971   10   
33Mazák LukášSokol Hrabenov32.25 1986  10    
34Sadil JiříBludov32.27 2001 7     
35Krejčí JanLoučná32.35 1999 8     
36Harapát AntonínVolejbal Rapotín33.03 1974   11   
37Bednarská VeronikaAtletika Šumperk33.11 1997 1     
38Šafář MartinKVS Šumperk33.56 2001 9     
39Matura PavelBludov34.13 1976  11    
40Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice34.31 1986  2    
41Smolicha JosefNový Malín34.57 1956    5  
42Mondek MatějKrálec35.13 1999 10     
43Konrád JosefŠumperk35.29 1978  12    
44Přibyl JosefPostřelmov36.00 1982  13    
45Sadil MichalParapety RS36.05 1975   12   
46Janů IvaŠumperk36.08 1981  3    
47Křivohlávková TerezaNový Malín36.29 1999 2     
48Hrubá MartinaKVS Šumperk37.02 1972   2   
49Valenta PetrBludov37.06 1981  14    
50Vozda JiříKVS Šumperk37.15 1961    6  
51Lisa OttoOrrero Litovel37.37 1959    7  
52Jílková AnnaAtletika Šumperk39.06 1998 3     
53Hejl JanBehej Šumperk39.31 1953     2 
54Skopal RadimKrálec39.36 1998 11     
55Berková KatarínaŠumperk40.40 1981  4    
56Stryková VlastaKVS Šumperk40.40 1976   3   
57Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk41.02 1970   4   
58Vykydalová BlankaTJ Šumperk41.44 1956    1  
59Planička JosefOrrero42.11 1952     3 
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.07 1942      1
61Habigerová RadkaKVS Šumperk44.07 1995  5    
62Jílková JanaZábřeh44.19 1973   5