Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros AZ Ekothermu
16. 09. 2015, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk31.27 1991  1    
2Polách RostislavDama sport Šumperk31.35 1975   1   
3Horvát PetrZábřeh31.37 1994  2    
4Sikora OndřejAtletika Zábřeh31.39 1977  3    
5Haltmar MiroslavAK Šumperk32.27 1995  4    
6Tomanek DanielSkiOB Šternberk32.35 1974   2   
7Křivohlávek TomášNový Malín32.45 1995  5    
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn32.58 1977  6    
9Macek JanHS Jeseníky33.10 1980  7    
10Král VáclavSeverka Šumperk33.34 1982  8    
11Ženčák JaroslavTJ Šumperk33.41 1961    1  
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk34.16 1972   3   
13Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn34.36 1981  9    
14Kechrt TomášCyklo Polách & syn34.54 1981  10    
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh35.02 1975   4   
16Bernard Mikulᚊumperk35.36 1998 1     
17Smolicha TomášNový Malín35.44 1995  11    
18Myslín Zdeněk35.49 1971   5   
19Saňák MartinSK Damasport Šumperk36.04 1978  12    
20Šrámek JaromírKVS Šumperk36.14 1958    2  
21Jílek JakubKVS Šumperk36.27 1992  13    
22Patterman PavelKVS Šumperk36.39 1973   6   
23Filipiová EvaTJ Šumperk36.49 1986  1    
24Seidenglanz MarekSeverka Šumperk36.52 1974   7   
25Gedeon DominikKVS Šumperk37.14 1999 2     
26Jecu Mikulᚊumperk37.38 1973   8   
27Václavík PavelOknoplast37.40 1978  14    
28Pumprla RostislavSK Salith Sumtex37.43 1985  15    
29Souček JanSeverka Šumperk37.47 1965    3  
30Hauška JanŠumperk37.51 1971   9   
31Zákravský MichalŠumperk38.01 1974   10   
32Jílek MartinŠumperk38.04 1969   11   
33Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten38.05 1968   12   
34Kukula MarcelNový Malín38.20 1973   13   
35Matoušek MatějKVS Šumperk38.21 2001 3     
36Hubáček PavelSporton Šumperk38.22 1976  16    
37Hecl MilošKVS Šumperk38.52 1976  17    
38Sýkora JanParapety RS39.10 1978  18    
39Křivohlávek PavelNový Malín39.18 1970   14   
40Dostál JiříLiga 100 Olomouc39.21 1964    4  
41Šafář MartinKVS Šumperk39.27 2001 4     
42Sporek MiroslavLoučná39.36 1954     1 
43Genčur RomanTwo Boys Team39.54 1987  19    
44Jelínek JaroslavSKP Šumperk40.18 1978  20    
45Miča PetrSDH Bratrušov40.41 1979  21    
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín40.45 1974   15   
47Bartoš AntonínSKP Šumperk40.51 1973   16   
48Málek JiříKosteljinak. cz41.02 1982  22    
49Přikryl ZdeněkKapelo Noa41.20 1981  23    
50Březinová MarieLKT80 Šumperk41.25 1991  2    
51Sadil JiříBludov42.07 2001 5     
52Přibyl JosefPostřelmov42.19 1982  24    
53Fleischman JanJesusforyou42.25 1967   17   
54Konrád JosefŠumperk42.48 1978  25    
55Smolicha JosefNový Malín42.50 1956    5  
56Divišová AliceŠumperk43.10 1971   1   
57Sadil MichalParapety RS44.22 1975   18   
58Batěk MiroslavHrabišín44.46 1954     2 
59Kukulová MartinaEmilioSport.cz45.00 1995  3    
60Švubová MichaelaŠumperk45.37 1985  4    
61Smrček PetrKVS Šumperk46.22 1974   19   
62Hrubá MartinaKVS Šumperk46.33 1972   2   
63Ottová LenkaOttlens46.38 1970   3   
64Horvátová HanaSeverka Šumperk46.45 1997 1     
65Vozda JiříKVS Šumperk47.00 1961    6  
66Jirásková EvaSalon Zdena48.01 1964    1  
67Drážný LadislavSK Pašerák Písařov48.25 1959    7  
68Rozsíval AloisKVS Šumperk49.13 1963    8  
69Srovnal OtakarLoko Zábřeh49.26 1942      1
70Stryková VlastaKVS Šumperk50.25 1976   4   
71Vykydalová BlankaTJ Šumperk50.41 1956    2  
72Vícencová PavlaSK Pašerák51.03 1997 2     
73Rajnohová TerezaOlomouc51.10 1986  5    
74Březina ZdeněkSalix Chromeč52.00 1961    9  
75Stejskal AntonínVíno Karabina52.21 1949     3 
76Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk52.22 1984  6    
77Habigerová RadkaKVS Šumperk52.48 1995  7    
78Tonová ZdeňkaSalón Zdena55.27 1958    3  
79Krobotová PetraŠumperk55.36 1988  8    
80Krobot JanNový Malín55.36 1957    10