Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh salónu Zdena
04. 10. 2015, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk31.50 1991  1    
2Křivohlávek TomášNový Malín31.53 1995  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk32.22 1961    1  
4Kechrt TomášCyklo Polách & syn32.50 1981  3    
5Horvát PetrZábřeh34.15 1994  4    
6Myslín Zdeněk35.26 1971   1   
7Knápek LubomírLK Šumperk35.28 1959    2  
8Šrámek JaromírKVS Šumperk35.36 1958    3  
9Maixner JaroslavSK Valašské království36.01 1988  5    
10Pumprla RostislavSK Salith Sumtex36.22 1985  6    
11Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten36.44 1968   2   
12Souček JanSeverka Šumperk36.53 1965    4  
13Hubáček PavelSporton Šumperk37.46 1976  7    
14Dostál JiříLiga 100 Olomouc38.05 1964    5  
15Hecl MilošKVS Šumperk38.21 1976  8    
16Vepřek JarmilHostice38.44 1988  9    
17Sporek MiroslavLoučná39.01 1954     1 
18Hloušková MarcelaSKP Šumperk39.14 1974   1   
19Křivohlávek PavelNový Malín39.23 1970   3   
20Bartoš AntonínSKP Šumperk39.33 1973   4   
21Vykoukal JiříVikýřovice39.57 1976  10    
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk40.07 1968   5   
23Miča PetrSDH Bratrušov40.17 1979  11    
24Krňávková EvaTrisk Olomouc40.38 1975   2   
25Janů IvaŠumperk41.12 1981  1    
26Harapát AntonínVolejbal Rapotín41.13 1974   6   
27Smolicha JosefNový Malín41.29 1956    6  
28Květoň VladimírKVS Šumperk42.07 1968   7   
29Tichý ViktorHoral Šumperk42.07 1971   8   
30Přikryl ZdeněkKapelo Noa42.26 1981  12    
31Divišová AliceŠumperk42.41 1971   3   
32Felkl LuděkŠumperk43.04 1960    7  
33Mazák LukášSokol Hrabenov43.32 1986  13    
34Hejl JanBehej Šumperk43.45 1953     2 
35Batěk MiroslavHrabišín43.56 1954     3 
36Březinová MarieLKT80 Šumperk44.06 1991  2    
37Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice45.02 1986  3    
38Mitvalský Tomáš45.17 1962    8  
39Rozsíval AloisKVS Šumperk45.55 1963    9  
40Jirásková EvaSalon Zdena46.05 1964    1  
41Hrubá MartinaKVS Šumperk47.23 1972   4   
42Vykydalová BlankaTJ Šumperk47.46 1956    2  
43Drážný LadislavSK Pašerák Písařov47.56 1959    10  
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh48.35 1942      1
45Březina VladimírDecathlon50.29 1958    11  
46Stryková VlastaKVS Šumperk50.30 1976   5   
47Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk51.02 1970   6   
48Králová HanaZábřeh51.06 1977   7   
49Drážná HelenaSK Pašerák Písařov51.21 1998 1     
50Dobeš MartinKVS Šumperk59.55 1976  14