Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh na Račici
30. 03. 2016, 17.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, u zemního vodojemu Krumpach
6000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk23.10 1995  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk23.20 1999 1     
3Vacek MartinIscarex Česká Třebová23.43 1969   1   
4Helleší JiříAtletika Zábřeh24.08 1979  2    
5Brzobohatý PavelTJ Šumperk24.19 1972   2   
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.29 1961    1  
7Jílek JakubKVS Šumperk24.35 1992  3    
8Muller JonášKVS Šumperk24.52 1999 2     
9Bielčik PetrLichkov25.06 1971   3   
10Kašpařík TomášSK Přerov25.11 1975   4   
11Šrámek OndřejKVS Šumperk25.32 1999 3     
12Filipiová EvaTJ Šumperk25.38 1986  1    
13Maixner JaroslavSK Valašské království25.41 1988  4    
14Saňák MartinStollek26.05 1978  5    
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.28 1975   5   
16Voženílek MartinLibina26.36 1983  6    
17Patterman PavelKVS Šumperk26.41 1973   6   
18Janů MilanZábřeh26.53 1998 4     
19Matoušek MatějKVS Šumperk26.58 2001 5     
20Smolicha TomášNový Malín27.00 1995  7    
21Šimeček JiříZlín27.01 1987  8    
22Kašpar PetrSudkov27.02 1990  9    
23Pumprla RostislavSK Salith Sumtex27.10 1985  10    
24Hloušková MarcelaSKP Šumperk27.13 1974   1   
25Knápek LubomírLK Šumperk27.35 1959    2  
26Hecl MilošKVS Šumperk27.44 1976   7   
27Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten27.52 1968   8   
28Seidenglanz MarekSeverka Šumperk28.04 1974   9   
29Brueckner MiroslavHoral Šumperk28.10 1979  11    
30Miča PetrSDH Bratrušov28.15 1979  12    
31Sporek MiroslavFagus28.34 1954     1 
32Dostál JiříLiga 100 Olomouc29.25 1964    3  
33Přibyl JosefPostřelmov30.16 1982  13    
34Badal StanislavSKP Šumperk30.20 1978  14    
35Křivohlávek PavelNový Malín30.32 1970   10   
36Pecha LadislavRovensko30.38 1988  15    
37Ozorovský KarolAtletika Zábřeh30.47 1976   11   
38Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun30.48 1977   2   
39Jančík MojmírRajhrad30.56 1963    4  
40Konrád JosefŠumperk31.00 1978  16    
41Bláha LubošZábřeh31.13 1987  17    
42Blaháček LiborPekárna Vašíček31.26 1970   12   
43Květoň VladimírKVS Šumperk31.29 1968   13   
44Šimek VladimírDOLS Šumperk31.36 1975   14   
45Vozda JiříKVS Šumperk32.11 1961    5  
46Šmíd FrantišekSTF Šumperk32.19 1960    6  
47Žouželková JanaSKP Šumperk32.20 1977   3   
48Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice32.26 1986  2    
49Rozsíval AloisKVS Šumperk32.27 1963    7  
50Štábl RomanKVS Šumperk33.03 1975   15   
51Kabourek TomášSKP Šumperk33.07 1977  18    
52Krobotová PetraŠumperk33.08 1988  3    
53Jirásková EvaSalon Zdena33.12 1964    1  
54Žandová VěraVodní sporty34.20 1990  4    
55Vícencová PavlaSK Pašerák34.32 1997  5    
56Hrubá MartinaKVS Šumperk34.47 1972   4   
57Habigerová RadkaKVS Šumperk36.19 1995  6    
58Stryková VlastaKVS Šumperk36.20 1976   5   
59Davidová HanaHorská pohoda36.31 1976   6   
60Berková KatarínaŠumperk37.04 1981   7   
61Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk37.31 1984  7    
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena41.20 1958    2  
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.21 1942      1
64Ševčík PavelHoral Šumperk44.22 1963    8  
65Felklová JarmilaSalón Zdena46.06 1960    3