Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Parkový běh
20. 04. 2016, 17.00
AVZO rybník Kocián - David Chytil, Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team26.40 1997  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk26.54 1991  2    
3Haltmar MiroslavAK Šternberk27.04 1995  3    
4Ženčák JaroslavTJ Šumperk28.30 1961    1  
5Procházka MarekTJ Šumperk28.45 1974   1   
6Šimeček JiříZlín29.18 1987  4    
7Žouželka TomášZábřeh29.40 1976   2   
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh29.45 1975   3   
9Voženílek MartinLibina29.55 1983  5    
10Vogel MichalŠumperk30.10 1976   4   
11Filipiová EvaTJ Šumperk30.39 1986  1    
12Bank JaroslavŠumperk30.44 1984  6    
13Saňák MartinStollek30.46 1978  7    
14Frydrych TomášZábřeh30.55 1977  8    
15Patterman PavelKVS Šumperk30.59 1973   5   
16Matoušek MatějKVS Šumperk31.03 2001 1     
17Dudešek MartinSKP Olomouc31.04 1975   6   
18Smolicha TomášNový Malín31.05 1995  9    
19Pumprla RostislavSK Salith Sumtex31.08 1985  10    
20Šafář MartinKVS Šumperk31.10 2001 2     
21Minář PatrikNový Malín31.16 2001 3     
22Zákravský MichalŠumperk31.19 1974   7   
23Knápek LubomírLK Šumperk31.19 1959    2  
24Klimeš MichalHS Jeseníky31.20 1963    3  
25Bednarský VáclavGymnázium Šumperk31.34 2001 4     
26Brueckner MiroslavHoral Šumperk31.41 1979  11    
27Hecl MilošKVS Šumperk31.48 1976   8   
28Černohous Jaroslav31.56 1979  12    
29Seidenglanz MarekSeverka Šumperk32.07 1974   9   
30Hloušková MarcelaSKP Šumperk32.18 1974   1   
31Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk32.23 1967   10   
32Miča PetrSDH Bratrušov32.27 1979  13    
33Hauška JanŠumperk32.37 1971   11   
34Sýkora JanParapety RS32.39 1978  14    
35Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí32.41 1953     1 
36Fišnar JiříKouty nad Desnou32.51 1976   12   
37Bartoš AntonínSKP Šumperk33.01 1973   13   
38Sporek MiroslavFagus33.07 1954     2 
39Hobler MichalLoučná33.56 1977  15    
40Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky34.26 1969   14   
41Šimek VladimírDOLS Šumperk34.36 1975   15   
42Křivohlávek PavelNový Malín34.48 1970   16   
43Přibyl JosefPostřelmov34.54 1982  16    
44Konrád JosefŠumperk34.56 1978  17    
45Bednarská VeronikaAtletika Šumperk35.09 1997  2    
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín35.26 1974   17   
47Frank Marcel35.34 1990  18    
48Bláha LubošZábřeh35.40 1987  19    
49Vondruška BohuslavŠumperk35.42 1963    4  
50Chmelař VítězslavLoučná35.43 1979  20    
51Roháčková KateřinaVelké Losiny35.46 2001 1     
52Šmíd FrantišekSTF Šumperk36.07 1960    5  
53Jirásková EvaSalon Zdena36.35 1964    1  
54Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun36.40 1977   2   
55Vaňková HelenaŠumperk36.58 1985  3    
56Krobotová PetraŠumperk37.21 1988  4    
57Kabourek TomášSKP Šumperk37.27 1977  21    
58Mazák LukášSokol Hrabenov37.38 1986  22    
59Drásalová MartinaTJ Šumperk37.38 2001 2     
60Smolicha JosefNový Malín38.00 1956     3 
61Karásek RomanHelia Kouty38.03 1984  23    
62Svoboda ZdeněkWTC Písečná38.15 1975   18   
63Hrubá MartinaKVS Šumperk38.25 1972   3   
64Batěk MiroslavHrabišín38.36 1954     4 
65Babarcai JanLoučná39.10 1998 5     
66Brokešová Michaela39.16 2006 3     
67Komárková Eliška39.16 1999 4     
68Štábl RomanKVS Šumperk39.17 1975   19   
69Hejl JanBehej Šumperk39.38 1953     5 
70Srovnalová AnnaZábřeh40.01 1981   4   
71Krátký Michal40.30 1984  24    
72Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk41.16 1984  5    
73Salii NataliaLoučná41.28 1986  6    
74Vrbová MiroslavaŠumperk41.32 1975   5   
75Rajnohová TerezaOlomouc41.34 1986  7    
76Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk42.47 1956    2  
77Hromják JiříŠumperk43.01 1967   20   
78Lounová MarkétaŠumperk43.16 1976   6   
79Stejskal AntonínVíno Karabina43.30 1949     6 
80Ficnarová MarkétaŠumperk43.44 1974   7   
81Eliášová VendulaŠpic43.46 1988  8    
82Kočandrle JaroslavKVS Šumperk43.56 1977  25    
83Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.31 1942      1
84Bihuncová Helena46.35 1961    3  
85Hoblerová JanaLoučná46:54 1981   8   
86Kreizl VladimírLoučná47.20 1950     7 
87Tonová ZdeňkaSalón Zdena47.35 1958    4  
88Nevrlá JitkaLoučná49:33 1965    5  
89Ševčík PavelHoral Šumperk51.26 1963    6  
90Hojgrová LucieNový Malín52.00 1989  9