Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh Markovicou
04. 05. 2016, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž34.08 1976   1   
2Bednarský VojtěchTNF Bike team34.45 1997  1    
3Žanda AdamTJ Šumperk35.00 1991  2    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk35.15 1995  3    
5Kašpařík TomášSK Přerov36.44 1975   2   
6Král VáclavSeverka Šumperk36.56 1982  4    
7Brzobohatý PavelTJ Šumperk36.59 1972   3   
8Žouželka LiborAtletika Zábřeh37.20 1978  5    
9Jílek JakubKVS Šumperk37.53 1992  6    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn38.04 1977  7    
11Vošický PavelDama sport Šumperk38.06 1975   4   
12Maixner JaroslavSK Valašské království38.07 1988  8    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.07 1975   5   
14Voženílek MartinLibina38.17 1983  9    
15Patterman PavelKVS Šumperk38.21 1973   6   
16Žouželka TomášZábřeh39.36 1976   7   
17Brueckner MiroslavHoral Šumperk39.38 1979  10    
18Bank JaroslavŠumperk39.43 1984  11    
19Hecl MilošKVS Šumperk40.20 1976   8   
20Doubrava MarekKolšov40.39 1974   9   
21Klimeš MichalHS Jeseníky40.54 1963    1  
22Šimeček JiříZlín41.17 1987  12    
23Souček JanSeverka Šumperk41.23 1965    2  
24Sýkora JanParapety RS41.27 1978  13    
25Zákravský MichalŠumperk41.30 1974   10   
26Seidenglanz MarekSeverka Šumperk41.35 1974   11   
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk42.12 1967   12   
28Pumprla RostislavSK Salith Sumtex42.26 1985  14    
29Mäsiar JozefLutín42.51 1976   13   
30Vortel OndřejČervenka42.57 1987  15    
31Minář PatrikNový Malín43.01 2001 1     
32Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten43.03 1968   14   
33Bednarská VeronikaAtletika Šumperk43.13 1997  1    
34Sporek MiroslavFagus43.29 1954     1 
35Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky44.20 1969   15   
36Konrád JosefŠumperk44.22 1978  16    
37Vondruška BohuslavŠumperk44.31 1963    3  
38Pecha LadislavRovensko44.37 1988  17    
39Bláha LubošZábřeh44.38 1987  18    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk44.49 1968   16   
41Přibyl JosefPostřelmov45.05 1982  19    
42Křivohlávek PavelNový Malín45.10 1970   17   
43Šmíd FrantišekSTF Šumperk45.12 1960    4  
44Badal StanislavSKP Šumperk46.03 1978  20    
45Chmelař VítězslavLoučná46.25 1979  21    
46Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun46.51 1977   1   
47Vepřek MartinKolšov47.15 1990  22    
48Zavičák JanBratrušov47.16 1980  23    
49Navara PetrSudkov47.21 1977  24    
50Vaňková HelenaŠumperk47.34 1985  2    
51Vozda JiříKVS Šumperk48.15 1961    5  
52Hrubá MartinaKVS Šumperk48.25 1972   2   
53Bureš MartinZábřeh48.28 1981  25    
54Květoň VladimírKVS Šumperk48.33 1968   18   
55Greif LukášNový Malín49.04 1993  26    
56Roháčková KateřinaVelké Losiny49.08 2001 1     
57Batěk MiroslavHrabišín50.06 1954     2 
58Kabourek TomášSKP Šumperk50.09 1977  27    
59Rozsíval AloisKVS Šumperk50.17 1963    6  
60Štábl RomanKVS Šumperk50.19 1975   19   
61Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice50.35 1986  3    
62Salii NataliaLoučná52.25 1986  4    
63Švédová MichaelaKVS Šumperk52.38 1977   3   
64Kroupa Tomáš52.52 1977  28    
65Šimková MarkétaNový Malín53.29 1977   4   
66Lounová MarkétaŠumperk53.31 1976   5   
67Šimek VladimírDOLS Šumperk53.32 1975   20   
68Krobotová PetraŠumperk54.51 1988  5    
69Berková KatarínaŠumperk55.14 1981   6   
70Kunderová MichaelaDolní Studénky56.22 1993  6    
71Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk56.41 1956    1  
72Doubravová EliškaKolšov56.58 2001 2     
73Stryková VlastaKVS Šumperk57.02 1976   7   
74Srovnal OtakarLoko Zábřeh57.49 1942      1
75Tonová ZdeňkaSalón Zdena62.09 1958    2  
76Ševčík PavelHoral Šumperk69.04 1963    7