Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Poběž a uvidíš!
15. 06. 2016, 17.00
Salith SUMTEX, Hraběšice, hostinec Pod kamencem
9300 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team39.12 1997  1    
2Křivohlávek TomášNový Malín39.36 1995  2    
3Horvát PetrZábřeh41.23 1994  3    
4Muller JonášKVS Šumperk42.04 1999 1     
5Voženílek MartinLibina43.16 1983  4    
6Klusoň JanŠumperk43.21 1984  5    
7Brueckner MiroslavHoral Šumperk43.31 1979  6    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.22 1975   1   
9Bárta AdamTřebová44.37 1992  7    
10Hubáček PavelSporton Šumperk44.51 1976   2   
11Filipiová EvaTJ Šumperk44.58 1986  1    
12Patterman PavelKVS Šumperk45.07 1973   3   
13Pumprla RostislavSK Salith Sumtex45.31 1985  8    
14Šrámek OndřejKVS Šumperk45.56 1999 2     
15Bank JaroslavŠumperk46.14 1984  9    
16Matoušek JiříSeverka Šumperk46.21 1975   4   
17Zákravský MichalŠumperk46.23 1974   5   
18Hecl MilošKVS Šumperk46.46 1976   6   
19Smolicha TomášNový Malín46.54 1995  10    
20Souček JanSeverka Šumperk47.17 1965    1  
21Hloušková MarcelaSKP Šumperk47.43 1974   1   
22Seidenglanz MarekSeverka Šumperk48.04 1974   7   
23Hauška JanŠumperk48.07 1971   8   
24Pospíšíl JosefTřebová48.18 1985  11    
25Sporek MiroslavFagus48.33 1954     1 
26Minář PatrikNový Malín48.42 2001 3     
27Vondruška BohuslavŠumperk49.09 1963    2  
28Pospíšil MiroslavKDU ČSL Loučná49.14 1978  12    
29Vepřek MartinKolšov49.15 1990  13    
30Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten49.17 1968   9   
31Dostál JiříLiga 100 Olomouc49.18 1964    3  
32Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk49.21 1967   10   
33Šmíd FrantišekSTF Šumperk49.30 1960    4  
34Navara PetrSudkov50.29 1977  14    
35Křivohlávek PavelNový Malín50.36 1970   11   
36Bartoš AntonínSKP Šumperk51.25 1973   12   
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín51.50 1974   13   
38Matoušek MatějKVS Šumperk52.00 2001 4     
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk52.19 1968   14   
40Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun52.37 1977   2   
41Maliňák DavisHraběšice53.03 1990  15    
42Pražák RostislavAtletika Šumperk53.06 1973   15   
43Šimek VladimírDOLS Šumperk53.45 1975   16   
44Konrád JosefŠumperk53.48 1978  16    
45Vozda JiříKVS Šumperk54.02 1961    5  
46Květoň VladimírKVS Šumperk54.24 1968   17   
47Štábl RomanKVS Šumperk55.18 1975   18   
48Halama Tomáš55.39 1999 5     
49Kabourek TomášSKP Šumperk55.43 1977  17    
50Batěk MiroslavHrabišín55.44 1954     2 
51Rozsíval AloisKVS Šumperk56.00 1963    6  
52Žouželková JanaSKP Šumperk56.15 1977   3   
53Šmehlík Vojtěch56.24 1999 6     
54Šmehlík OndřejHraběšice56.24 1990  18    
55Matoušková JanaSeverka Šumperk56.42 1979   4   
56Krobotová PetraŠumperk56.51 1988  2    
57Jirásková EvaSalon Zdena59.20 1964    1  
58Šimková MarkétaNový Malín59.40 1977   5   
59Lounová MarkétaŠumperk59.42 1976   6   
60Hejl JanBehej Šumperk60.33 1953     3 
61Švédová MichaelaKVS Šumperk60.55 1977   7   
62Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole61.39 1946      1
63Berková KatarínaŠumperk61.55 1981   8   
64Kratochvíl MiroslavVikýřovice62.16 1966    7  
65Srovnal OtakarLoko Zábřeh63.12 1942      2
66Drásalová MartinaTJ Šumperk67.58 2001 1     
67Veselý Radim67.59 1978  19    
68Stryková VlastaKVS Šumperk68.41 1976   9   
69Gavroňová EvaOstrava72.05 1987  3