Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros obchodní akademie
28. 09. 2016, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Šumperk, hájenka pod Senovou
5000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team17.27 1997  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk17.33 1991  2    
3Kostecký JanTJ Šumperk18.06 1991  3    
4Bernard Mikulᚊumperk18.07 1998 1     
5Jílek OndřejKVS Šumperk18.08 1999 2     
6Horvát PetrZábřeh18.35 1994  4    
7Dedek AlešSK Přerov18.42 1975   1   
8Timko MartinAtletika Šumperk18.53 1994  5    
9Muller JonášKVS Šumperk18.55 1999 3     
10Macek JanHS Jeseníky19.04 1980  6    
11Polách RostislavDama sport Šumperk19.43 1975   2   
12Janů LiborŠumperk19.49 1978  7    
13Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19.56 1977  8    
14Minář PatrikNový Malín20.07 2001 4     
15Matoušek MatějKVS Šumperk20.13 2001 5     
16Žouželka TomášZábřeh20.17 1976   3   
17Frydrych TomášZábřeh20.23 1977  9    
18Patterman PavelKVS Šumperk20.28 1973   4   
19Pumprla RostislavSK Salith Sumtex20.36 1985  10    
20Filipiová EvaTJ Šumperk20.44 1986  1    
21Janů MilanZábřeh20.46 1998 6     
22Smolicha TomášNový Malín20.48 1995  11    
23Scheuer JanActivity Lanškroun20.52 1966    1  
24Šrámek OndřejKVS Šumperk20.59 1999 7     
25Knápek LubomírLK Šumperk21.02 1959    2  
26Hauška JanŠumperk21.14 1971   5   
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk21.27 1967   6   
28Pecha LadislavRovensko21.34 1988  12    
29Sadil JiříParapety RS21.35 2001 8     
30Šimek VladimírDOLS Šumperk21.40 1975   7   
31Matyášová JanaDolní Dobrouč21.44 1965    1  
32Vepřek MartinKolšov21.51 1990  13    
33Souček JanSeverka Šumperk21.53 1965    3  
34Šrámek JaromírKVS Šumperk21.56 1958    4  
35Zákravský MichalŠumperk22.00 1974   8   
36Novotný Tomᚊumperk22.05 1975   9   
37Jílek JakubKVS Šumperk22.17 1992  14    
38Dostál JiříLiga 100 Olomouc22.29 1964    5  
39Pospíšil MiroslavKDU ČSL Loučná22.36 1978  15    
40Vondruška BohuslavŠumperk23.00 1963    6  
41Hecl MilošKVS Šumperk23.16 1976   10   
42Janů IvaŠumperk23.37 1981   1   
43Harapát AntonínVolejbal Rapotín23.51 1974   11   
44Křivohlávek PavelNový Malín24.09 1970   12   
45Matějová LucieBludov24.30 2001 1     
46Vozda JiříKVS Šumperk24.37 1961    7  
47Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun24.41 1977   2   
48Halama Tomáš24.52 1999 9     
49Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena24.59 1975   3   
50Štábl AdamKVS Šumperk25.01 2004 10     
51Šašinka PavelŠumperk25.06 1971   13   
52Minář JosefNový Malín25.14 1970   14   
53Štábl RomanKVS Šumperk25.18 1975   15   
54Batěk MiroslavHrabišín25.24 1954     1 
55Kabourek TomášSKP Šumperk25.38 1977  16    
56Vaňková HelenaŠumperk25.41 1985  2    
57Kratochvíl MiroslavVikýřovice25.50 1966    8  
58Šimková MarkétaNový Malín26.13 1977   4   
59Hromják JiříŠumperk26.39 1967   16   
60Ottová LenkaOttlens26.54 1970   5   
61Hejl JanBehej Šumperk27.10 1953     2 
62Mazák LukášSokol Hrabenov27.33 1986  17    
63Rýznar MartinPostřelmov28.06 1986  18    
64Kašpar JiříOrrero Tři Dvory28.18 1953     3 
65Lounová MarkétaŠumperk28.24 1976   6   
66Habigerová RadkaKVS Šumperk28.34 1995  3    
67Berková KatarínaŠumperk28.43 1981   7   
68Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk29.29 1956    2  
69Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.01 1942      1
70Stryková VlastaKVS Šumperk32.06 1976   8   
71Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.15 1958    3  
72Novotná KateřinaBludov33.38 1951 2