Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2017
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salónu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros gymnázia
05. 04. 2017,
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team23.49 1997  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk24.28 1991  2    
3Kechrt TomášCyklo Polách & syn25.08 1981  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk25.27 1982  4    
5Tomanek DanielKVS Šumperk25.33 1974   1   
6Bednarský VáclavGymnázium Šumperk25.35 2001 1     
7Bernard Mikulᚊumperk25.37 1998  5    
8Hýbl JaroslavDimpex Kosov25.40 1993  6    
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn25.55 1977   2   
10Voženílek MartinLibina25.58 1983  7    
11Moskva RomanPasivity Žamberk26.08 1975   3   
12Kašpařík TomášSK Přerov26.29 1975   4   
13Matoušek MatějKVS Šumperk26.38 2001 2     
14Paloncý PavelKVS Šumperk26.44 1984  8    
15Brueckner MiroslavHoral Šumperk27.01 1979  9    
16Patterman PavelKVS Šumperk27.02 1973   5   
17Keveš OndřejLitovel27.21 1990  10    
18Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.23 1975   6   
19Pustina PavelTým Běhej Jeseníky27.26 1985  11    
20Motl LiborHněvkov27.32 1984  12    
21Ristovský JanŠumperk27.34 2001 3     
22Minář PatrikNový Malín27.36 2001 4     
23Filipiová EvaTJ Šumperk27.38 1986  1    
24Černohous Jaroslav27.46 1979  13    
25Šilberský MartinLitovel27.48 1988  14    
26Scheuer JanActivity Lanškroun27.50 1966    1  
27Zákravský MichalŠumperk28.07 1974   7   
28Planička JiříLitovel28.11 1988  15    
29Hecl MilošKVS Šumperk28.36 1976   8   
30Vepřek MartinKolšov28.40 1990  16    
31Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk28.46 1967    2  
32Strakoš JaroslavKolárna28.54 1986  17    
33Šrámek OndřejKVS Šumperk29.05 1999 5     
34Hlavatý JakubBohdíkov29.08 1986  18    
35ŽlutířAK Olomouc29.09 2001 6     
36Vojtěch MartinPasivity Žamberk29.13 1981  19    
37Knápek LubomírLK Šumperk29.17 1959    3  
38Trojek KarelTristyle Šumperk29.19 1981  20    
39Kukula MarcelStaviva Emko29.30 1973   9   
40Bartoš AntonínSKP Šumperk29.35 1973   10   
41Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí29.48 1953     1 
42Šrámek JaromírKVS Šumperk29.55 1958    4  
43Pecha LadislavRockplast Rovensko29.57 1988  21    
44Bednarská VeronikaAtletika Šumperk29.58 1997  2    
45Belobrad IvanPasivity Žamberk30.02 1966    5  
46Sporek MiroslavFagus30.07 1954     2 
47Vondruška BohuslavŠumperk30.09 1963    6  
48Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten30.14 1968   11   
49Sýkora JanParapety RS30.24 1978  22    
50Krč MatějKVS Šumperk30.29 2001 7     
51Václavík PavelOknoplast Šumperk30.33 1978  23    
52Šmíd FrantišekSTF Šumperk30.39 1960    7  
53Koblížek FilipŠumperk30.40 1981  24    
54Procházka JiříLitovel30.59 1982  25    
55Křivohlávek PavelNový Malín31.02 1970   12   
56Hecl FrantišekKVS Šumperk31.03 2002 8     
57Král LiborAZ Ekotherm Šumperk31.24 1968   13   
58Badal StanislavSKP Šumperk31.32 1978  26    
59Greif LukášNový Malín31.34 1993  27    
60Bláha LubošHněvkov31.35 1987  28    
61Planičková LenkaLitovel31.45 1991  3    
62Giesel LiborSKP Šumperk31.52 1973   14   
63Konrád JosefHoral Šumperk31.53 1978  29    
64Šimek VladimírDOLS Šumperk32.02 1975   15   
65Smolicha JosefNový Malín32.12 1956     3 
66Kesslerová SylvaOlšany32.14 1975   1   
67Kessler JiříOlšany32.15 1973   16   
68Harapát AntonínVolejbal Rapotín32.16 1974   17   
69Šuranský TomášAK Dkmont32.33 1973   18   
70Kabourek TomášSKP Šumperk32.38 1977   19   
71Štábl AdamKVS Šumperk32.49 2004 9     
72Jirásková EvaMaratonstav Úpice32.54 1964    1  
73Žák RobertAK Dkmont32.55 1974   20   
74Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun32.57 1977   2   
75Tylová ŽanetaBludov32.58 1974   3   
76Mazák LukášSokol Hrabenov33.57 1986  30    
77Cveček MartinSeverka Šumperk34.01 1974   21   
78Šimková MarkétaDOLS Šumperk34.02 1977   4   
79Pomajbíková VendulaZábřeh34.18 1990  4    
80Hrubá MartinaKVS Šumperk34.20 1972   5   
81Batěk MiroslavHrabišín34.28 1954     4 
82Bednarský JiříŠumperk34.54 1962    8  
83Vozda JiříKVS Šumperk35.04 1961    9  
84Krobotová PetraŠumperk35.08 1988  5    
85Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice35.21 1986  6    
86Kratochvíl MiroslavVikýřovická 1235.32 1966    10  
87Vanduchová AlenaOlomouc35.53 1985  7    
88Ottová LenkaOttlens36.17 1970   6   
89Žlutířová VladimíraOlomouc36.24 1973   7   
90Švédová MichaelaKVS Šumperk37.18 1977   8   
91Václavíková MichaelaOknoPlast Šumperk37.40 1985  8    
92Lounová MarkétaŠumperk37.41 1976   9   
93Sporek JakubDesná Vest37.51 1982  31    
94Stryková VlastaKVS Šumperk37.55 1976   10   
95Suchá ZuzanaŠumperk38.15 1983  9    
96Hejl JanNový Malín39.49 1953     5 
97Sadilová EvaParapety RS40.01 1976   11   
98Sýkorová OlgaParapety RS40.15 1979   12   
99Paloncý PavelKVS Šumperk41.26 1963    11  
100Vojáčková BlankaNový Malín41.35 1961    2  
101Čížková BeátaŠumperk41.51 1986  10    
102Čížek RadomírHK MD Šumperk41.52 1986  32    
103Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk41.56 1956    3  
104Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.13 1942      1
105Tonová ZdeňkaSalón Zdena44.25 1958    4  
106Felklová JarmilaSalón Zdena47.20 1960    5