Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2017
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salónu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Malínská Osmička
18. 10. 2017,
Josef Smolicha, Miloš Hecl, Nový Malín - u obecního úřadu
7970 m / převýšení 56 m / hromadný start, přespolní běh, 70% asfalt, louky
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk28.06 1999 1     
2Procházka MarekTJ Šumperk28.49 1974   1   
3Kechrt TomášCyklo Polách & syn29.15 1981  1    
4Smolicha TomášNový Malín29.41 1995  2    
5Kašpařík TomášSK Přerov29.44 1975   2   
6Bednarský VáclavGymnázium Šumperk29.46 2001 2     
7Paloncý PavelKVS Šumperk30.01 1984  3    
8Vošický PavelDama sport Šumperk30.18 1975   3   
9Filipiová EvaTJ Šumperk30.45 1986  1    
10Rajnošek ZdeněkŠumperk31.03 1985  4    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.13 1975   4   
12Scheuer JanActivity Lanškroun31.19 1966    1  
13Motl LiborHněvkov31.24 1984  5    
14Hecl MilošKVS Šumperk31.26 1976   5   
15Pumprla RostislavSK Salith Sumtex31.29 1985  6    
16Patterman PavelKVS Šumperk31.36 1973   6   
17Kolář MiroslavLechovice32.15 1992  7    
18Aust RadekŠumperk32.17 1976   7   
19Zákravský MichalŠumperk32.40 1974   8   
20Přichystal PetrLoštice32.49 2001  8    
21Šrámek OndřejKVS Šumperk33.03 1999 3     
22Hampl TomášBouzov33.05 1991  9    
23Kukula MarcelStaviva Emko33.12 1973   9   
24Miča PetrSDH Bratrušov33.19 1979  10    
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk33.25 1967    2  
26Bartoš AntonínSKP Šumperk33.37 1973   10   
27Hecl FrantišekKVS Šumperk33.45 2002 4     
28Hloušková MarcelaSKP Šumperk33.52 1974   1   
29Giesel LiborSKP Šumperk34.05 1973   11   
30Novotný Tomᚊumperk34.06 1975   12   
31Doležal JaromírPřeklady Hrochová34.14 1974   13   
32Drlík MartinTřeština34.25 1992  11    
33Vepřek MartinKolšov34.30 1990  12    
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten34.31 1968   14   
35Sýkora JanParapety RS34.32 1978  13    
36Janda MarekNový Malín34.50 1996  14    
37Hýbl PavelJedlí34.51 1985  15    
38Badal StanislavSKP Šumperk35.03 1978  16    
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.07 1968   15   
40Bláha LubošHněvkov35.10 1987  17    
41Karlíček MarekNový Malín35.16 2002 5     
42Trojek KarelTristyle Šumperk35.27 1981  18    
43Šimek VladimírDOLS Šumperk35.30 1975   16   
44Mazák LukášSokol Hrabenov35.36 1986  19    
45Minář MarekMinargo35.54 1974   17   
46Harapát RadimTriatlon Šumperk35.55 1978  20    
47Šmíd FrantišekSTF Šumperk35.58 1960    3  
48Smolicha JosefNový Malín36.01 1956     1 
49Kabourek TomášSKP Šumperk36.04 1977   18   
50Kesslerová SylvaOlšany36.08 1975   2   
51Kessler JiříOlšany36.09 1973   19   
52Dostál JiříLiga 100 Olomouc36.11 1964    4  
53Sedláček JiříŠumperk36.26 1979  21    
54Křížová TerezaŠumperk36.37 1987  2    
55Šimková MarkétaDOLS Šumperk36.37 1977   3   
56Kaděrka PetrOlomouc36.45 1983  22    
57Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun36.45 1977   4   
58Kříž Tomᚊumperk38.11 1983  23    
59Batěk MiroslavHrabišín38.47 1954     2 
60Vepřek VlastimilLesnice38.50 1963    5  
61Chamlar LukášZábřeh38.51 1988  24    
62Ottová LenkaOttlens38.52 1970   5   
63Majstršín JiříZábřeh39.00 1987  25    
64Jirásková EvaMaratonstav Úpice39.03 1964    1  
65Kyselka BenediktNový Malín39.12 1999 6     
66Hrubá MartinaKVS Šumperk39.31 1972   6   
67Květoň VladimírKVS Šumperk39.31 1968   20   
68Jurkovič AntonínŠumperk40.14 1982  26    
69Janů MarekRovensko40.40 1975   21   
70Hofmann ŠtěpánŠumperk41.12 2001 7     
71Kratochvíl MiroslavVikýřovická 1241.22 1966    6  
72Hromják JiříŠumperk41.40 1967    7  
73Vaňková HelenaŠumperk41.41 1985  3    
74Lounová MarkétaŠumperk42.33 1976   7   
75Berková KatarínaAtletika Šumperk44.00 1981   8   
76Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk44.41 1956    2  
77Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk45.41 1990  4    
78Vojáčková BlankaNový Malín45.48 1961    3  
79Srovnal OtakarLoko Zábřeh45.59 1942      1
80Elsner RichardŠumperk49.54 2001 8     
81Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.44 1958    4