Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh Balatonem
28. 03. 2018, 17.00
Luboš Bláha a Atletika Zábřeh, Hněvkov - u hřiště
11700 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín42.59 1995  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk44.32 1999  2    
3Borák MartinVikýřovice 1245.27 1990  3    
4Bednarský VáclavKolovna47.33 2001 1     
5Halama JakubKVS Šumperk47.51 1979  4    
6Procházka MarekTJ Šumperk48.15 1974   1   
7Hýbl JaroslavDimpex Kosov48.48 1993  5    
8Voženílek MartinLibina48.56 1983  6    
9Kašpařík TomášSK Přerov49.37 1975   2   
10Moskva RomanPasivity Žamberk50.03 1975   3   
11Matoušek MatějKVS Šumperk50.05 2001 2     
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk50.14 1972   4   
13Málek JiříŠumperk50.17 1982  7    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.50.42 1985  8    
15Scheuer JanActivity Lanškroun51.12 1966    1  
16Motl LiborHella51.13 1984  9    
17Šilberský MartinLitovel51.31 1988  10    
18Rajnošek ZdeněkŠumperk51.43 1985  11    
19Březina VojtěchČeská Třebová52.17 1986  12    
20Hecl MilošKVS Šumperk52.44 1976   5   
21Dušková LenkaIscarex Česká Třebová53.04 1980   1   
22Greschner LubošMagnus Orienteering53.19 1978   6   
23Veselý RadekŠumperk53.23 1988  13    
24Pustina PavelTým Běhej Jeseníky53.28 1985  14    
25Přemyslovský JanŠumperk53.49 1985  15    
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk54.08 1967    2  
27Holec RadekBikeSport team Mohelnice54.33 1999  16    
28Bartoš AntonínSKP Šumperk55.09 1973   7   
29Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun55.24 1975   8   
30Sedláček JiříŠumperk55.51 1979  17    
31Giesel LiborSKP Šumperk56.09 1973   9   
32Knápek JanKK Club56.12 1990  18    
33Švorčík PetrIscarex Česká Třebová56.27 1976   10   
34Kessler JiříŠtědrý Běh56.36 1973   11   
35Planička RobertBikesport Mohelnice56.41 1976   12   
36Lolek MichalTJ Sokol Troubelice57.07 1988  19    
37Hloušková MarcelaSKP Šumperk57.21 1974   2   
38Kukula MarcelStaviva Emko57.32 1973   13   
39Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten57.39 1968    3  
40Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners58.15 1990  1    
41Vepřek MartinKolšov58.15 1990  20    
42Sporek MiroslavLoučná58.20 1954     1 
43Belobrad IvanPasivity Žamberk58.39 1966    4  
44Zahálka TomášDOLS Šumperk58.43 1978   14   
45Kříž Tomᚊumperk58.52 1983  21    
46Rousek JiříRun for lupus59.07 1985  22    
47Kabourek TomášSKP Šumperk59.34 1977   15   
48Janů MarekRovensko59.41 1975   16   
49Mazák LukášSokol Hrabenov60.04 1986  23    
50Šmíd FrantišekSTF Šumperk60.10 1960    5  
51Ozorovský KarolAtletika Zábřeh60.13 1976   17   
52Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis60.14 1964    6  
53Tvarůžka TomášKroměříž60.27 1972   18   
54Křížová TerezaŠumperk60.31 1987  2    
55Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko60.35 1974   19   
56Zemene JakubShort Bike Academy Opletal60.45 2003 3     
57Kroul JosefKVS Šumperk61.11 2001 4     
58Kamlar MarekSRTG Šumperk61.15 1979  24    
59Pecha LadislavRockplast Rovensko62.00 1988  25    
60Horníček MojmírBohdíkov62.03 1976   20   
61Žižlavský JakubDívčí Sen62.05 1989  26    
62Kesslerová SylvaŠtědrý Běh62.11 1975   3   
63Smolicha JosefNový Malín62.35 1956     2 
64Květoň VladimírKVS Šumperk63.00 1968    7  
65Tylová ŽanetaBludov63.21 1974   4   
66Komárek VítZábřeh64.19 1981  27    
67Šimek VladimírDOLS Šumperk65.35 1975   21   
68Hlavinková MartinaZábřeh65.49 1986  3    
69Vondruška BohuslavŠumperk66.33 1963    8  
70Švorčík VáclavSvébohov66.35 2001 5     
71Šimková MarkétaDOLS Šumperk67.49 1977   5   
72Pernica JosefZábřeh67.50 1979  28    
73Hrubá MartinaKVS Šumperk69.23 1972   6   
74Jirásková EvaMaratonstav Úpice71.38 1964    1  
75Kulhaj VáclavBludov72.04 1987  29    
76Koutný JiříZábřeh72.06 1986  30    
77Válek RadimZábřeh73.14 1981  31    
78Verner JanBohuslavice76.04 1999  32    
79Berková KatarínaAtletika Šumperk76.15 1981   7   
80Rattay JaroslavZábřeh76.38 2001 6     
81Vojáčková BlankaNový Malín77.31 1961    2  
82Fichar LukášJedlí77.55 1992  33    
83Pur TomášBohuslavice79.51 1998  34    
84Žalio MarkétaZábřeh80.35 2002 1     
85Mikšíková PetraV12 Team81.54 1976   8   
86Šíp JiříZábřeh96.36 1948      1