Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros gymnázia
04. 04. 2018, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk23.49 1991  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk24.02 1999  2    
3Bednarský VáclavKolovna25.15 2001 1     
4Tomanek DanielKVS Šumperk25.38 1974   1   
5Ristovský JanGymnázium Šumperk25.42 2001 2     
6Voženílek MartinLibina26.12 1983  3    
7Procházka MarekTJ Šumperk26.17 1974   2   
8Hýbl JaroslavDimpex Kosov26.25 1993  4    
9Moskva RomanPasivity Žamberk26.33 1975   3   
10Směšný JanV12 Team26.34 1991  5    
11Matoušek MatějKVS Šumperk26.42 2001 3     
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.26.47 1985  6    
13Málek JiříŠumperk27.29 1982  7    
14Brzobohatý PavelTJ Šumperk27.31 1972   4   
15Kašpařík TomášSK Přerov27.38 1975   5   
16Šilberský MartinLitovel27.45 1988  8    
17Šrámek OndřejKVS Šumperk27.48 1999  9    
18Janů Libor27.49 1978   6   
19Patterman PavelKVS Šumperk27.55 1973   7   
20Šváb MarekTJ Šumperk28.01 2001 4     
21Hecl MilošKVS Šumperk28.05 1976   8   
22Brueckner MiroslavHoral Šumperk28.12 1979  10    
23Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh28.17 1993  11    
24Hecl FrantišekKVS Šumperk28.18 2002 5     
25Sadil JiříParapety RS28.34 2001 6     
26Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun28.40 1975   9   
27Motl LiborHella28.53 1984  12    
28Veselý RadekŠumperk29.00 1988  13    
29Pustina PavelTým Běhej Jeseníky29.01 1985  14    
30Scheuer JanActivity Lanškroun29.02 1966    1  
31Patterman ProkopKVS Šumperk29.03 2003 7     
32Knápek LubomírLK Šumperk29.04 1959    2  
33Planička RobertBikesport Mohelnice29.14 1976   10   
34Bartoš AntonínSKP Šumperk29.21 1973   11   
35Ženčák Jakub29.30 1988  15    
36Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk29.40 1967    3  
37Krč MatějKVS Šumperk29.53 2001 8     
38Kessler JiříŠtědrý Běh30.02 1973   12   
39Žouželka TomášZábřeh30.08 1976   13   
40Stryk ŠtěpánKVS Šumperk30.22 2003 9     
41Sedláček JiříŠumperk30.23 1979  16    
42Dobeš VojtěchGymnázium Šumperk30.33 2001 10     
43Giesel LiborSKP Šumperk30.40 1973   14   
44Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh30.44 2002 11     
45Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí30.49 1953     1 
46Hloušková MarcelaSKP Šumperk30.51 1974   1   
47Křivohlávek PavelNový Malín31.01 1970   15   
48Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten31.06 1968    4  
49Kamlar MarekSRTG Šumperk31.16 1979  17    
50Kříž Tomᚊumperk31.17 1983  18    
51Pecha LadislavRockplast Rovensko31.21 1988  19    
52Sýkora JanParapety RS31.23 1978   16   
53Sporek MiroslavLoučná31.31 1954     2 
54Souček JanKVS Šumperk31.45 1965    5  
55Kabourek TomášSKP Šumperk31.57 1977   17   
56Lolek MichalTJ Sokol Troubelice32.01 1988  20    
57Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko32.04 1974   18   
58Harapát AntonínVolejbal Rapotín32.05 1974   19   
59Belobrad IvanPasivity Žamberk32.10 1966    6  
60Trundová MarkétaGymnázium Šumperk32.17 1999  1    
61Grulich OndřejKVS Šumperk32.24 2001 12     
62Kukula MarcelStaviva Emko32.28 1973   20   
63Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis32.34 1964    7  
64Štábl AdamKVS Šumperk32.38 2004 13     
65Král LiborAZ Ekotherm Šumperk32.39 1968    8  
66Drábková VeronikaSRTG Šumperk32.41 1996  2    
67Vepřek MartinKolšov32.41 1990  21    
68Křížová TerezaŠumperk32.45 1987  3    
69Cigánek MichalRapotín32.52 1978   21   
70Žižlavský JakubDívčí Sen33.02 1989  22    
71Smolicha TomášNový Malín33.03 1995  23    
72Konrád JosefHoral Šumperk33.10 1978   22   
73Horníček MojmírBohdíkov33.18 1976   23   
74Kesslerová SylvaŠtědrý Běh33.22 1975   2   
75Smolicha JosefNový Malín33.24 1956     3 
76Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk33.45 2001 1     
77Matějová LucieGymnázium Šumperk33.55 2001 2     
78Šimek VladimírDOLS Šumperk33.59 1975   24   
79Květoň VladimírKVS Šumperk34.01 1968    9  
80Daňková VladěnaŠumperk34.12 1981   3   
81Mazák LukášSokol Hrabenov34.43 1986  24    
82Vondruška BohuslavŠumperk35.14 1963    10  
83Šimková MarkétaDOLS Šumperk35.31 1977   4   
84Bednarský JiříŠumperk35.50 1962    11  
85Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov35.58 1986  25    
86Petrišče LucieGymnázium Šumperk36.05 2001 14     
87Vozda JiříKVS Šumperk36.14 1961    12  
88Jirásková EvaMaratonstav Úpice36.33 1964    1  
89Horová AnnaGymnázium Šumperk36.50 2001 15     
90Vepřek VlastimilLesnice37.39 1963    13  
91Stryková VlastaKVS Šumperk37.56 1976   5   
92Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk38.48 1990  4    
93Holeček StanislavHare Krišna Jeseník39.36 1955     4 
94Mikšíková PetraV12 Team39.46 1976   6   
95Berková KatarínaAtletika Šumperk41.41 1981   7   
96Vojáčková BlankaNový Malín42.43 1961    2  
97Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.16 1942      1
98Smolichová JanaRun for lupus45.00 1971   8   
99Tonová ZdeňkaSalón Zdena48.22 1958     1