Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Na honěnou
11. 04. 2018, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk, Koliba (Kotel)
9500 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk35.54 1999  1    
2Vejmelka DanielLifefood37.08 1986  2    
3Jílek JakubKVS Šumperk37.49 1992  3    
4Bednarský VáclavKolovna38.16 2001 1     
5Minář PatrikNový Malín39.53 2001 2     
6Procházka MarekTJ Šumperk40.30 1974   1   
7Moskva RomanPasivity Žamberk41.39 1975   2   
8Smolicha TomášNový Malín41.56 1995  4    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.42.07 1985  5    
10Málek JiříŠumperk42.14 1982  6    
11Patterman PavelKVS Šumperk42.31 1973   3   
12Veselý RadekŠumperk43.12 1988  7    
13Hecl MilošKVS Šumperk43.18 1976   4   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.20 1975   5   
15Saňák MartinKolski.cz43.51 1978   6   
16Motl LiborHella43.55 1984  8    
17Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun44.07 1975   7   
18Sadil JiříParapety RS44.08 2001 3     
19Greschner LubošMagnus Orienteering44.08 1978   8   
20Knápek LubomírLK Šumperk44.11 1959    1  
21Scheuer JanActivity Lanškroun44.12 1966    2  
22Hecl FrantišekKVS Šumperk44.22 2002 4     
23Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh44.48 1993  9    
24Dospěl IvoLiga 100 Olomouc44.55 1977   9   
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk45.32 1967    3  
26Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh45.46 2002 5     
27Bartoš AntonínSKP Šumperk45.46 1973   10   
28Kessler JiříŠtědrý Běh45.55 1973   11   
29Andrle JosefAndrle Sport45.59 1964    4  
30Planičková LenkaLitovel46.27 1991  1    
31Sedláček JiříŠumperk46.40 1979  10    
32Filipiová EvaTJ Šumperk46.58 1986  2    
33Vepřek MartinKolšov47.03 1990  11    
34Brueckner MiroslavHoral Šumperk47.05 1979  12    
35Giesel LiborSKP Šumperk47.31 1973   12   
36Hloušková MarcelaSKP Šumperk47.57 1974   1   
37Sýkora JanParapety RS48.28 1978   13   
38Stryk ŠtěpánKVS Šumperk48.29 2003 6     
39Kříž Tomᚊumperk48.32 1983  13    
40Kukula MarcelStaviva Emko48.35 1973   14   
41Souček JanKVS Šumperk48.48 1965    5  
42Sporek MiroslavLoučná48.50 1954     1 
43Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko49.06 1974   15   
44Harapát AntonínVolejbal Rapotín49.07 1974   16   
45Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis49.35 1964    6  
46Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten49.52 1968    7  
47Král LiborAZ Ekotherm Šumperk50.09 1968    8  
48Janů MarekRovensko50.13 1975   17   
49Fleischman JanJesusforyou50.15 1967    9  
50Belobrad IvanPasivity Žamberk50.17 1966    10  
51Kesslerová SylvaŠtědrý Běh51.00 1975   2   
52Cigánek MichalRapotín51.10 1978   18   
53Křížová TerezaŠumperk51.16 1987  3    
54Rousek JiříRun for lupus51.45 1985  14    
55Vojtěch MartinPasivity Žamberk51.48 1981  15    
56Zámečník DavidSRTG Šumperk51.50 1978   19   
57Minář JosefNový Malín52.05 1970   20   
58Matějová LucieGymnázium Šumperk52.52 2001 1     
59Smolicha JosefNový Malín52.54 1956     2 
60Mazák LukášSokol Hrabenov53.06 1986  16    
61Horníček MojmírBohdíkov53.18 1976   21   
62Tylová ŽanetaBludov53.20 1974   3   
63Drábková VeronikaSRTG Šumperk54.26 1996  4    
64Šimek VladimírDOLS Šumperk54.32 1975   22   
65Batěk MiroslavHrabišín56.12 1954     3 
66Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov56.19 1986  17    
67Hrubá MartinaKVS Šumperk56.50 1972   4   
68Stryková VlastaKVS Šumperk57.20 1976   5   
69Mikšíková PetraV12 Team58.03 1976   6   
70Vepřek VlastimilLesnice58.08 1963    11  
71Šimková MarkétaDOLS Šumperk58.08 1977   7   
72Ženčáková BarboraŠumperk59.20 1988  5    
73Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk60.38 1990  6    
74Holeček StanislavHare Krišna Jeseník61.55 1955     4 
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk61.57 1956     1 
76Srovnal OtakarLoko Zábřeh63.08 1942      1
77Berková KatarínaAtletika Šumperk65.15 1981   8   
78Vojáčková BlankaNový Malín65.42 1961    1  
79Tonová ZdeňkaSalón Zdena67.04 1958     2 
80Tůmová HanaTemenice69.13 1977   9